News

Rainbow Six: Siege otrzyma w przyszłym miesiącu dwóch nowych Operatorów

Paweł Pochowski, 04.01.2016 15:00 0

Prawdopodobnie będą to członkowie kanadyjskich jednostek specjalnych.

Ubisoft poinformował, że Rainbow Six: Siege otrzyma dwóch nowych Operatorów na początku przyszłego miesiąca - dokładnie drugiego lutego. Na ten moment nie ujawniono ani nazw, ani wyposażenia nowych postaci, plotkuje się jednak o tym, by były one wzorowane na członkach kanadyjskich jednostek specjalnych, a jedna z nich ponoć będzie wyposażona w nóż. Informacje są o tyle wiarygodne, że na poniższym (meksykańskim) zwiastunie przepustki sezonowej do gry widać czterech nowych Operatorów - dwóch z nich ma na mundurze amerykańskie flagi, a pozostałych dwóch - kanadyjskie.

Co ważne, jako pierwsi dostęp do nowych Operatorów otrzymają posiadacze sezonowej przepustki do gry, która gwarantuje im tygodniowy, ekskluzywny dostęp do nowych postaci czy map. Po tym czasie nowe elementy staną się dostępne dla wszystkich, choć gracze bez aktywnej przepustki w przypadku nowych postaci będą musieli je najpierw odblokować. Oprócz nowych Operatorów gra otrzyma także nowe mapy - i to całkowicie za darmo. Nie wiadomo jednak, czy pojawią się one tego samego dnia co nowe postaci.

najnowsze

Horizon: Zero Dawn 2 dostanie multiplayer?

Choć produkcja Horizon: Zero Dawn 2 nie została potwierdzona, co jakiś czas pojawiają się nowiny na temat gry. Ta najnowsza dotyczy trybu wieloosobowego.