News

Twórcy Trine zapowiadają skradankę Shadwen

Patryk Purczyński, 05.12.2015 19:01 0

Wydawało się, że po wpadce z Trine 3 Frozenbyte zrobi sobie dłuższą przerwę. Nic bardziej mylnego - studio już chwali się nowym projektem.

Frozenbyte zapowiedziało Shadwen, "skradankę z krwi i kości, w której jedyną zasadą jest pozostanie w ukryciu". W innym wypadku bezlitosne straże w mgnieniu oka rozprawią się z głównym bohaterem. Tytułowa bohaterka, Shadwen, musi zabić króla, a w misji tej towarzyszy jej napotkana na jej drodze osierocona dziewczynka, Lily. Wdając się w walkę ze strażnikami postać przewodnia może odebrać niewinność swojej małej towarzyszki, lub ochronić ją od widoku zbrodni i krwi poprzez unikanie konfrontacji.

Twórcy Shadwen stosują w grze rozwiązanie znane chociażby z polskiego Superhot - gdy główna bohaterka się nie rusza, upływ czasu zamiera. Użytkownicy będą ponadto mogli przewijać czas i manipulować w przeszłości i teraźniejszości, by zyskać przewagę nad strażnikami. Precyzyjne ruchy i opracowanie odpowiedniej strategii mają przynieść najlepsze rozwiązanie.

Gracze będą mogli ponadto przechadzać się po dachach budynków, zastawiać pułapki a także pozorować wypadki, które w istocie będą misternie zaplanowanymi zamachami na życie strażników. Do dyspozycji oddane zostaną zarówno zabójcze, jak i nieśmiercionośne metody radzenia sobie z nieprzyjacielem. Shadwen zaprezentowano już w pierwszym zwiastunie.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.