News

Geoff Keighley za rok chce powrócić z TGA. Teraz przeprasza za wpadkę

Patryk Purczyński, 05.12.2015 13:40 0

The Game Awards 2015 przeszło do historii. Geoff Keighley już zapowiada, że za rok będzie chciał powrócić z tym wydarzeniem.

- Dziękuję za wszystkie miłe komentarze i przemyślenia na temat The Game Awards. To była wielka praca zespołowa, mam nadzieję, że będzie nam dane to powtórzyć - napisał na Twitterze organizator i gospodarz gali, Geoff Keighley. Zasugerował tym samym, że za rok powinniśmy się spodziewać kolejnej, trzeciej już edycji TGA. Wcześniej wręczanie nagród dla najlepszych gier roku odbywało się pod szyldem Video Game Awards.

Keighley odniósł się także do wpadki podczas wręczania jednej z nagród. Jade Raymond podczas odczytywania laureata w kategorii "najlepszy występ aktorski" dumnie ogłosiła, że zwyciężczynią została Viva Seifert. Po chwili skonfundowana dodała, że nagrodę otrzymuje za swoją rolę w... Wiedźminie 3, podczas gdy tak naprawdę przyczyniła się do sukcesu Her Story. - Najszczersze przeprosiny dla Jade. Koperta, którą jej daliśmy, została źle wydrukowana. To nasza wina, nie jej - wyjaśnił Keighley.

Przypomnijmy, że grą roku na The Game Awards 2015 został wybrany Wiedźmin 3: Dziki Gon, a CD Projekt RED zgarnęło nagrodę dla najlepszego studia. Wszystkie wiadomości z TGA 2015 zebraliśmy dla Was w jednym miejscu.

najnowsze