Phineas and Ferb: Day of Doofenshmirtz debiutuje na PS Vita

Małgorzata Trzyna
2015/11/11 15:30
0
0

Virtual Toys dołożyło wszelkich starań, by gra była pełna akcji i humoru, ale przede wszystkim starało się uchwycić esencję serialu animowanego.

W grze Phineas and Ferb: Day of Doofenshmirtz Dr. Doof stworzył promień laserowy, za pomocą którego przejmuje kontrolę nad urządzeniami domowymi i w ten sposób tworzy armię robotów. Zadaniem Fineasza, Ferba i Agenta P jest pokrzyżowanie złowieszczych planów Dr. Doofa i przywrócenie porządku w Danville. Na graczy czeka eksploracja, zagadki, mini-gry, sekwencje platformowe, walki w powietrzu na niezwykłych statkach, sekrety i ciekawi bossowie. W grze można też przenieść się w przyszłość i zobaczyć, co się stanie, jeśli antagonista nie zostanie pokonany.

GramTV przedstawia:

Santiago Cobo, producent i starszy projektant z Virtual Toys, podkreślił, że stworzenie gry na podstawie Fineasza i Ferba - jednego z najbardziej uwielbianych seriali Disney Channel - oznaczało sporą odpowiedzialność. Jednakże współpraca z firmą Disney okazała się wspaniałym doświadczeniem, a jej rezultatem jest powstanie bardzo dobrej gry.

Screeny z Phineas and Ferb: Day of Doofenshmirtz znajdziecie poniżej:

Phineas and Ferb: Day of Doofenshmirtz debiutuje na PS Vita

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!