Informacje

StarCraft II: Blizzard zapowiada Tajne Operacje Novy, zobacz zwiastun

... Małgorzata Trzyna

Wiosną 2016 ukaże się zestaw misji Tajne Operacje Novy, których główną bohaterką będzie duch Nova Terra.

Blizzard ogłosił, że chce zapewnić graczom więcej zawartości, wydając pakiety misji, nowe zadania dla trybu kooperacji, nowych przywódców i nie tylko. W grze pojawią się także nowe skórki jednostek czy pakiety głosów dla doradców. Część dodatkowej zawartości będzie darmowa, ale nie wszystko.

Po premierze Legacy of the Void gracze StarCrafta II z pewnością nie będą się nudzić. Wiosną 2016 roku zostanie wydany pierwszy z trzech zestawów misji Tajne Operacje Novy, zawierający trzy zadania. Kolejne pakiety będą wydawane w regularnych odstępach czasu. Akcja będzie toczyć się po wydarzeniach z Legacy of the Void. Dominium Terran, gdzie rządzi imperator Valerian, stara się podnieść po wojnach domowych i atakach zergów, które spustoszyły ich cywilizację. Fabuła skupi się na Novie i jej powiązaniach z grupą separatystów, znanych jako "Obrońcy Człowieka". Novą będzie można kierować bezpośrednio.

Zmiany zostaną wprowadzone także w trybie multiplayer. Blizzard zamierza ulepszać i poszerzać aktualny system rankingów, zautomatyzowane turnieje oraz poprawiać balans. Tablice najlepszych wyników mają być osobne dla każdej rasy (terran, protosów i zergów), jak również osobne dla systemu rankingowego i nierankigowego. Twórcy chcą zwiększyć liczbę automatycznych turniejów, jak również zezwolić na tworzenie prywatnych turniejów. W trybie rywalizacji planowane są też inne, ważne zmiany, nawet takie uwzględniające zupełnie nowe jednostki - w zależności od opinii społeczności.

Star Craft: Legacy of the Void ukaże się 10 listopada. Zwiastun premierowy poniżej:

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?