DICE LA na pewnym etapie stworzy własną grę

Patryk Purczyński
2015/10/16 17:27

Na razie DICE LA pełni rolę wspomagającą, ale według Patricka Soderlunda jest to proces, który w końcu doprowadzi oddział do stworzenia własnej gry.

DICE LA na pewnym etapie stworzy własną grę

Założony w 2013 roku oddział DICE w Los Angeles na razie wsławił się głównie produkcją DLC do Battlefielda 4. - Kiedy zaczynasz coś nowego, czasami lepiej jest się spokojnie wdrożyć, spróbować stworzyć kilka rozszerzeń - komentuje Patrick Soderlund, szef EA Studios, który wywodzi się przecież ze szwedzkiej ekipy. - Musisz mieć dobry pomysł na świetną grę, zanim przystąpisz do jej realizacji, a to wymaga czasu - stwierdza.

Soderlund jest zresztą zadowolony z dotychczasowego wkładu DICE LA w dorobek studia. - Zrobili świetne rozszerzenia, ale, co jeszcze ważniejsze, stworzyli dla nas tożsamość w Los Angeles - podkreśla. Docenia również wkład amerykańskiego oddziału w postawienie na nogi Battlefielda 4, który początkowo miał spore problemy z właściwym działaniem.

GramTV przedstawia:

Patrickowi Soderlundowi wtóruje dyrektor wykonawczy Electronic Arts Andrew Wilson, który ocenia DICE LA jako grupę ludzi przepełnionych pasją. Zapewnia również, że nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że na pewnym etapie zespół ten stworzy własną grę. Kiedy dokładnie to się stanie? Na razie jest za wcześnie, by o tym mówić.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!