Powrót do przyszłości w Rocket League!

Patryk Purczyński
2015/10/13 10:56
0
0

Jeśli już szukać inspiracji do tak szalonej gry jak Rocket League, to w równie zakręconych produkcjach. Taką jest kultowy Powrót do przyszłości.

Powrót do przyszłości w Rocket League!

Rocket League otrzyma DLC Back to the Future. Dodatek inspirowany jest słynnym filmem Powrót do przyszłości. Premierę ustalono na 21 października 2015, a kinomani wiedzą zapewne, że nie jest to data przypadkowa. Właśnie do tego dnia Marty McFly przenosił się w Powrocie do przyszłości II. Słynna maszyna pozwalająca na podróże w czasie, DeLorean Time Machine, będzie grywalna w produkcji Psyonix.

- Mówiąc szczerze, fantazjowaliśmy i żartowaliśmy o dodaniu tego pojazdu do naszej gry miesiące przed jej premierą. Wszyscy w Psyonix jesteśmy wielkimi fanami Powrotu do przyszłości, więc był to jeden z nielicznych "Świętych Graali", które mieliśmy nadzieję dodać do gry - wyznaje Jeremy Dunham, wiceprezes ds. marketingu w Psyonix.

GramTV przedstawia:

Z racji tego, że DLC ma bardzo skromną, choć efektowną, zawartość, jego cena to zaledwie $1,99. Twórcy przygotowali też krótki zwiastun prezentujący słynny pojazd z Powrotu do przyszłości.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!