Bethesda: Battlecry wymaga pewnych usprawnień

Małgorzata Trzyna
2015/10/08 15:10
0
0

Gra free-to-play Battlecry nie spełnia wymagań Bethesdy - wydawca ma pewne zastrzeżenia do jej obecnego kształtu.

Bethesda: Battlecry wymaga pewnych usprawnień

BattleCry Studios zostało założone w 2012 roku, w celu stworzenia wieloosobowej strzelanki, gdzie konkurują ze sobą trzy frakcje, wyróżniającej się na tle innych produkcji stylem graficznym i brutalnymi widokami. Ta gra to Battlecry, której prezentację mieliśmy okazję zobaczyć na E3.

Wygląda na to, że prace nad grą nie idą tak gładko, jak oczekiwano. Bethesda ma pewne zastrzeżenia do obecnego kształtu gry, co w najlepszym wypadku może oznaczać, iż konieczne będzie wprowadzenie szeregu usprawnień. Może jednak zdarzyć się też tak, że zostanie zrealizowany najgorszy scenariusz, czyli gra zostanie odwołana.

GramTV przedstawia:

- Mamy pewne obawy związane z grą Battlecry i nie jesteśmy przekonani, czy spełnia ona nasze wymagania - napisał przedstawiciel Bethesdy w oświadczeniu dla Progress Bar. - Szacujemy, jakie usprawnienia trzeba wprowadzić, by gra spełniła nasze standardy jakości. Studio zajmuje się tymczasem kilkoma innymi projektami.

Czy to oznacza, że beta Battlecry, planowana na jesień tego roku, ostatecznie zostanie przesunięta, czy też się nie odbędzie? Jak dotąd nadal można zgłaszać chęć udziału w testach na stronie battlecrythegame.com.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!