News

Trackmania Turbo przeniesiona na przyszły rok

Patryk Purczyński, 01.10.2015 20:36 0

Ubisoft podjął decyzję o przełożeniu premiery Trackmanii Turbo. Na tym ruchu ma skorzystać oczywiście przede wszystkim jakość gry.

Na Trackmanię Turbo trzeba będzie zaczekać do początku przyszłego roku. Decyzję o przesunięciu zaplanowanej do tej pory na listopad premiery ogłosił dziś Ubisoft, tłumacząc ten ruch standardowymi względami. "W trakcie tych dodatkowych miesięcy planujemy rozbudować kampanię i interfejs gry. Skoro multiplayer jest takim ważnym komponentem doświadczeń płynących z Trackmanii, planujemy także nadal pracować nad usprawnieniem trybów wieloosobowych w Trackmanii Turbo" - wyjaśniają twórcy gry.

Aktualizacja multiplayera wymaga dodatkowych testów tego modułu. Więcej czasu pozwoli studiu upewnić się, że struktura sieciowa jest stabilna i zapewnia płynną rozgrywkę. Nadeo pracuje też nad nowymi funkcjami, które dadzą niespotykane dotąd opcje rywalizacji ze znajomymi na torach stworzonych przez użytkowników. "To specjalny tryb, który, jak sądzimy, przedłuży żywotność Trackmanii Turbo z uwagi na to, jak zaostrza rywalizację między graczami" - diagnozują przedstawiciele studia.

Dokładnej daty premiery Trackmanii Turbo Ubisoft na razie nie podał.

najnowsze