News

Kompozytor Mirror's Edge powraca w ME: Catalyst. Posłuchaj próbkę

pepsi, 01.10.2015 18:54 3

Jeśli podobała Wam się muzyka w Mirror's Edge'u, najprawdopodobniej w Mirror's Edge: Catalyst też nie będziecie mieli powodów do narzekań.

Solar Fields skomponuje muzykę do Mirror's Edge: Catalyst. Ten sam człowiek odpowiadał za soundtrack w oryginalnym Mirror's Edge'u, zatem fani powinni być zadowoleni z wyboru Electronic Arts. - Moim zadaniem jest muzyczne odwzorowanie lokacji w grze i uwydatnienie momentów w grze; osadzenie fabuły w muzyce; perfekcyjne uchwycenie takich rzeczy, jak zmiana tempa, sprawienie, by wszystko współgrało z rozgrywką - to naprawdę niemałe wyzwanie - mówi kompozytor.

Opowiada też nieco o metodach swojej pracy. - Komponuję motyw przewodni dla określonej misji lub aktu. Bazując na tym motywie tworzę różne wariacje, które pasują do sytuacji takich jak eksploracja czy walka. Na potrzeby zmiany sytuacji czy nastroju wprowadzam inne tempo, lawiruję między durami i molami, ale wciąż trzymam się motywu przewodniego - zdradza Fields.

O tym, jak muzyka brzmieć będzie w Mirror's Edge: Catalyst, możecie - przynajmniej po części - przekonać się słuchając poniższej próbki.

najnowsze