Kompozytor Mirror's Edge powraca w ME: Catalyst. Posłuchaj próbkę

pepsi
2015/10/01 18:54
3
0

Jeśli podobała Wam się muzyka w Mirror's Edge'u, najprawdopodobniej w Mirror's Edge: Catalyst też nie będziecie mieli powodów do narzekań.

Kompozytor Mirror's Edge powraca w ME: Catalyst. Posłuchaj próbkę

Solar Fields skomponuje muzykę do Mirror's Edge: Catalyst. Ten sam człowiek odpowiadał za soundtrack w oryginalnym Mirror's Edge'u, zatem fani powinni być zadowoleni z wyboru Electronic Arts. - Moim zadaniem jest muzyczne odwzorowanie lokacji w grze i uwydatnienie momentów w grze; osadzenie fabuły w muzyce; perfekcyjne uchwycenie takich rzeczy, jak zmiana tempa, sprawienie, by wszystko współgrało z rozgrywką - to naprawdę niemałe wyzwanie - mówi kompozytor.

Opowiada też nieco o metodach swojej pracy. - Komponuję motyw przewodni dla określonej misji lub aktu. Bazując na tym motywie tworzę różne wariacje, które pasują do sytuacji takich jak eksploracja czy walka. Na potrzeby zmiany sytuacji czy nastroju wprowadzam inne tempo, lawiruję między durami i molami, ale wciąż trzymam się motywu przewodniego - zdradza Fields.

GramTV przedstawia:

O tym, jak muzyka brzmieć będzie w Mirror's Edge: Catalyst, możecie - przynajmniej po części - przekonać się słuchając poniższej próbki.

Komentarze
3
Starrysky
Gramowicz
03/10/2015 20:04

Posłuchać kogo/czego, a nie kogo/co...

Usunięty
Usunięty
01/10/2015 22:33

Nice.Im więcej materiału do słuchania od Solar Fields, tym lepiej i nie istotne czy produkowane pod grę czy w ramach normalnej działalności muzycznej, bo w jednym i drugim przypadku robi to smakowicie.

Usunięty
Usunięty
01/10/2015 20:28

Dalej czekam na muzykę z trailera ME:Catalyst :(
Trwa Wczytywanie