Zagadkę tajemniczych morderstw w Assassin's Creed Syndicate rozwiążą jedynie użytkownicy PS4

Katarzyna Dąbkowska
2015/09/18 17:30
5
0

Pokazano też nowy zwiastun rozszerzenia, który ujawnia, że pojawi się nowy zestaw - konsola PS4, Assassin's Creed Syndicate oraz darmowe Watch Dogs.

Zagadkę tajemniczych morderstw w Assassin's Creed Syndicate rozwiążą jedynie użytkownicy PS4

Premiera Assassin's Creed Syndicate zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji twórcy gry od czasu do czasu dzielą się nowymi informacjami, a także materiałami wprost z rozgrywki. To jednak nie koniec zwiastunów, bo właśnie w sieci zadebiutował kolejny, przedstawiający tajemnicze zbrodnie, jakich dokonuje się w Londynies. Zagadkowe morderstwa będziemy mogli rozwiązać w specjalnym DLC o nazwie The Dreadful Crimes dostępnym wyłącznie dla użytkowników konsol PlayStation 4. Wraz z nowym zwiastunem rozszerzenia ujawniono również inną informację – pojawi się nowy zestaw PlayStation 4 z grą Assassin's Creed Syndicate, a także darmowym Watch Dogs. W tej wersji PS4 będzie miało dysk o pojemności 1TB. Jak będzie wyglądał ów zestaw możecie zobaczyć powyżej. Poniżej wspomniany zwiastun.

GramTV przedstawia:

Assassin's Creed Syndicate zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksie One 23 października. 19 listopada tytuł ten trafi na PC.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
20/09/2015 00:19

Kopernika z Brotherhooda fani przenieśli sami na PC, DLC ''ekskluzywne dla konsol Sony'' z AC3 i AC4 były dołączane do PeCetowej wersji Deluxe, więc strzelam, że jeśli to DLC nie będzie w jakiejś kompletnej edycji dostępne dla każdego, to przynajmniej na PC fani sami zadbają, żeby te kilka dodatkowych misji robionych pod Evie było też na poczciwych PeCetach. ;)

Usunięty
Usunięty
19/09/2015 14:39

Po pierwsze, to będzie pewnie jak misja z Aveline dołączana do AC4:BF przy zakupie na PS4 i zapewne też zajmie z 12 minut, jak nie mniej jeśli ktoś nie będzie miał problemów z główkowaniem.Po drugie Ubisoft oficjalnie mógłby wypuszczać GOTY z tej serii, bo tyle mikro dodatków wypuszczają do jedej części, że czasami się zastanawiam czy nie inspirują się studiem Volution.

Usunięty
Usunięty
19/09/2015 10:48
Dnia 18.09.2015 o 20:14, Skelldon napisał:

Zastanawiam się, czy Ubisoft jest niezdecydowane czy fałszywe. Jeszcze Unity "romansowało" z Xboksem, co było widać chociażby na reklamach (może dlatego, że to była najsłabsza część... ?__?). A teraz kolejne ekskluzywne DLC dla konsoli Sony? Mają szczęście, że lubię tę serię, bo zastanawiałbym się czy kupić wybrakowany produkt.

A czy tylko Ubi tak robi? Jeszcze parę miesięcy temu była reklama, że " najlepsza wersja gry Batman Arkham Knight tylko na PS4 "Wszyscy wydawcy tak robią, więc trzeba się z tym pogodzić oraz zastanowić się, czy konieczne Nam są do szczęścia te duperele dodawana w DLC w każdym sklepie i na każdą platformę?
Trwa Wczytywanie