Nie tak prędko - premiera Star Fox Zero opóźniona

Paweł Pochowski
2015/09/18 11:10
0
0

Na szczęście, nie poczekamy wiele dłużej. Zamiast w okresie świątecznym produkcja ukaże się na początku przyszłego roku.

Nie tak prędko - premiera Star Fox Zero opóźniona

Star Fox Zero zapowiedziane zostało podczas E3 2014, ale dopiero w tym roku doczekało się obszernej prezentacji. Wedle ujawnionych informacji gra miała pojawić się tuż przed okresem świątecznym, by posiadacze Nintendo Wii U mogli znaleźć pod choinką coś wyjątkowego. Niestety, nic z tego nie będzie, producent gry Shigeru Miyamoto poinformował bowiem, że gra została opóźniona i pojawi się dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

-Tworzyliśmy Star Fox Zero na Wii U z celem premiery jeszcze w tym roku. I choć czuliśmy, że produkcja postępuje dobrze, uważamy, że potrzebujemy jednak trochę więcej czasu (...). Już teraz osiągnęliśmy etap, w którym techniczne byłoby możliwe wydanie gry w świątecznym okresie na koniec tego roku, ale chcemy ją po prostu dopracować, aby łatwiej było graczom załapać nowy styl zabawy, który proponujemy. Ludziom, którzy oczekiwali na tegoroczną premierę tytułu, chciałbym powiedzieć: bardzo przepraszam - napisał na facebooku twórca gry.

GramTV przedstawia:

Cóż, przez ostatni czas, to nie ostatnie opóźnienie ze względu na chęć dopracowania gry. Rainbow Six: Siege został z tego powodu przełożony na początek grudnia, pecetowa wersja Need for Speed natomiast - aż do wiosny przyszłego roku. Ale chyba każdy gracz woli trochę poczekać, ale w zamian dostać dopracowany produkt niż męczyć się z błędami i bugami tuż po zbyt wczesnej premierze, prawda?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!