Dragon Quest Heroes ukaże się w Europie i Ameryce w wersji z wszystkimi DLC

Małgorzata Trzyna
2015/09/14 15:30
0
0

W przyszłym miesiącu w Europie i Ameryce Północnej ukaże się Dragon Quest Heroes wraz z bezpłatnymi DLC, które zostaną zamieszczone na płycie z grą.

Dragon Quest Heroes ukaże się w Europie i Ameryce w wersji z wszystkimi DLC

Wśród DLC znajdą się dodatkowe wątki fabularne, których bohaterami są Alena, Kiryl, Maya, Terry, Bianca, Nera, Yangus i Jessica. Dostęp do dodatkowych misji odblokowuje się wraz z postępami w fabule i spełnieniu kilku warunków, m.in. pokonaniu króla hydr. Square Enix wyjawiło również, że w grze powrócą rozmaici bossowie z innych części. W DLC zmierzymy się z następującymi wyzwaniami:

  • Alena's Episode - gracze pokieruja Aleną i wezmą udział w Pucharze Colissei. Nagrodami będą: kostium Aleny z Dragon Quest IV, kostiumy dla Tsaverny i Kiryla oraz akcesoria.
  • Bjørn Boss Battle - walka z największym bossem w serii; Bjørn the Behemoose po raz pierwszy pojawił się w Dragon Quest V; gracze będą musieli wskoczyć na niego i w ten sposób zadawać obrażenia.
  • The Great Demon Lord Zoma Boss Battle - The Great Demon Lord Zoma to potwór, który był finalnym przeciwnikiem w Dragon Quest III; posiada on możliwość zamrażania bohaterów.
  • Nokturnus Boss Battle - boss, którego pokonanie w Dragon Quest IV sprawiało najwięcej trudności.
  • Psaro, The Manslayer Boss Battle - bohater ten może używać dwuręcznych mieczy, zmieniać postać, spalać otoczenie promieniami lasera z oczu; jego pokonanie pozwala dołączyć go do drużyny.

GramTV przedstawia:

Dragon Quest Heroes trafi na PS4 w Europie 10 października 2015.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!