Darmowa aktualizacja do Madden 16 poprawia wygląd graczy

Paweł Pochowski
2015/09/12 11:00
5
0

EA Sports upiększa swoją grę za pomocą patcha.

Darmowa aktualizacja do Madden 16 poprawia wygląd graczy

Darmowy patch wydany do gry Madden 16, która zadebiutowała na rynku pod koniec sierpnia, poprawia wygląd ponad 180 graczy, którzy dopiero teraz sprawiają wrażenie podobizn prawdziwych zawodników. Eric Weddle w końcu doczekał się brody, także inni sportowcy przypominają siebie w większym stopniu niż dotychczas. Premiera aktualizacji zbiegła się z meczem rozpoczynającym sezon NFL pomiędzy New England Patriots i Pittsburgh Steelers. Niestety, łatka ukazała się tylko dla PlayStation 4 oraz Xboksa One, a twórcy nie wspominają o tym, by miała pojawić się także dla PS3 i X360. Pełną listę 188 graczy, których wygląd poprawiono wraz z grafikami prezentującymi przykładowe twarze przed i po zmianach znajdziecie na oficjalnej stronie EA Sports. Kilka przykładów natomiast, poniżej.

Pozwalając sobie na weekendową prywatę dla zainteresowanych tematyką futbolu amerykańskiego dodam, że HBO wyemitowało ostatnio pierwszy sezon całkiem niezłego serialu dotyczącego pośrednio tej tematyki - Gracze/Ballers. Porusza on problem braku wiedzy o finansach sportowców zarabiających miliony dolarów oraz trudności z odnalezieniem swojego miejsca po zakończeniu kariery, robi to jednak w dowcipny, lekki i efektowny sposób. W rolach głównych: Dwayne 'The Rock' Johnson, a także byli futboliści John David Washington i Donovan Carter.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
13/09/2015 20:25

Ale jak, wszystich graczy z całego świata? Czy muszę kupić grę żeby mi poprawiło?Czy aktualizacja sprowadza się do napisów "zrób xxx pompek/ brzuszków/ przysiadów" na ekranach ładowania?

Usunięty
Usunięty
13/09/2015 20:15
Dnia 13.09.2015 o 11:02, swgs1994 napisał:

Czy kogoś to w ogóle obchodzi? Czy ktokolwiek gra w tę grę? Bo jakoś ten sport wydaje się tak "odległy" i nie pociągający.

Grałem w kiedyś w demko i muszę przyznać, że gra jest ciekawa i wciągająca. Jednakże cięzko mi połapać się w taktyce. Na pewno byłoby lepiej gdyby były łatwo dla mnie dostępne transmisje z polskimi komentatorami tłumaczącymi to i owo, a także żeby ten sport był bardziej rozpowszechniony w Polsce, a tak dalej zostanę laikiem w tej dyscyplinie. Chociaż i tak jest mi do niej bliżej niż do baseball''u.

Strange101
Gramowicz
13/09/2015 14:48
Dnia 13.09.2015 o 11:02, swgs1994 napisał:

Czy kogoś to w ogóle obchodzi? Czy ktokolwiek gra w tę grę? Bo jakoś ten sport wydaje się tak "odległy" i nie pociągający.

To najszybciej rozwiająca się dyscyplina sportowa w Polsce. Parę lat temu jeszcze grało w całym kraju paru chłopaków za własne pieniądze (a sprzęt trochę kosztuje), teraz w każdym większym mieście jest drużyna, działa parę lig (najważniejsza miała swój finał parę sezonów temu na Stadionie Narodowym i chyba przyciągnęło to więcej widzów niż rozgrywający się parę tygodni wczeńsiej mecz reprezentacji w piłkę nożną), mamy już swoją reprezentację. Przez tę parę lat dokonał się ogromny progres jeśli chodzi o popularność futbolu amerykańskiego.
Trwa Wczytywanie