Projektant Splinter Cell: Chaos Theory i Far Cry 2 wrócił do Ubisoftu

Małgorzata Trzyna
2015/08/28 17:59
3
0

Clint Hocking rozstał się z Ubisoft Montreal w 2010 roku, teraz jednak powrócił, by dołączyć do Ubisoft Toronto i podjąć się nowych wyzwań.

Projektant Splinter Cell: Chaos Theory i Far Cry 2 wrócił do Ubisoftu

- Kiedy przyszedłem do studia i porozmawiałem z ludźmi, którzy tu pracują, przekonałem się, że wszystko wygląda znajomo - odpowiedział Hocking na pytanie, co sprowadza go z powrotem. - Ale widzieć znajome twarze to jedno, a drugie to słyszeć znajome rozmowy, spotkać się z podobnym tokiem myślenia, gdyż to właśnie sprawiło, że czuję się podekscytowany tym, co moglibyśmy razem osiągnąć. Kiedy rozmawiałem z innymi projektantami i zapytano mnie, w jaki sposób pracuję... uświadomiłem sobie, że czas, który tu spędziłem ukształtował mój sposób myślenia, moją wrażliwość i wyczucie. Może też mój własny wkład w minionych latach wpłynął w pewnym stopniu na panującą tu kulturę. To było bardzo interesujące.

GramTV przedstawia:

Hocking wyjaśnił, że nie pracuje obecnie nad kolejnym Splinter Cellem, przyznając, że raczej nie stworzyłby lepszej gry niż Chaos Theory - nie wyklucza jednak, że za 5 czy 10 lat to się zmieni. Obecnie zajmuje się innym projektem, o którym nie może zbyt wiele mówić - poza tym, że jest on bardzo ciekawy, innowacyjny i stanowi spore wyzwanie.

Komentarze
3
Madoc
Gramowicz
29/08/2015 14:15

Ja bym chętnie zobaczył "duchowego następcę" Far Cry''a 2.

Usunięty
Usunięty
28/08/2015 19:53

Miejmy nadzieję, że wyjdzie im to na dobre. Faktycznie przydałby się nowy SC. Blacklist był dobry, ale niedosyt pozostaje. :D

elmartin
Gramowicz
28/08/2015 18:54

Masło maślane ;)To co On mówi, brzmi jak wszystko to, co mówią nasi politycy."Wróciłem, bo odszedłem."Czy kiedykolwiek, jakikolwiek projektant powiedział np.:"Obecnie zajmuję się całkowicie nieciekawym projektem, pozbawionym innowacyjności, nie stanowiącym żadnego wyzwania." ???
Trwa Wczytywanie