The Bridge po długim czasie zadebiutuje na kolejnych platformach

Paweł Pochowski
2015/08/10 21:00
1
0

Mowa tu nie tylko o konsolach aktualnej, ale i poprzedniej generacji, a także i innych.

The Bridge po długim czasie zadebiutuje na kolejnych platformach

The Bridge nie jest nową grą, toteż fani indyków z całą pewnością znają tą produkcję. Szczególnie, że może ona pochwalić się naprawdę dobrym przyjęciem wśród fanów. Na Steam grę poleca 89 procent graczy, co przekłada się na prawie tysiąc siedemset pozytywnych recenzji. Na PC gra ukazała się w lutym 2013, na Xbox 360 - w listopadzie tego samego roku. Od tego czasu o produkcji było cicho, aż okazało się, że jeszcze w tym miesiącu ukaże się ona na Nintendo Wii U, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Xboksa One i nawet na Ouya!

Na Steam gra opisana jest jako "owoc współpracy Isaaca Newtona i M.C. Eschera" i jest w tym sporo prawdy, rozgrywka polega bowiem na sterowaniu nie tyle bohaterem, co poziomem, który ma on pokonać. Na The Bridge składa się łącznie 48 łamigłówek o narastającym poziomie trudności, a także alternatywnego trybu rozgrywki, który odblokowuje się po jednokrotnym przejściu całej produkcji. Dla zainteresowanych tematem poniżej - zwiastun.

GramTV przedstawia:

Co do dokładnych dat, najwcześniej zagrają posiadacze Xboksa One - już 14 sierpnia. Cztery dni później, 18 sierpnia, gra zadebiutuje w PlayStation Store. Tego samego dnia The Bridge będzie dostępne na Ouya. Jako ostatnia odbędzie się premiera wersji dedykowanej Nintendo Wii U - stanie się to 20 sierpnia.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
12/08/2015 00:10

Jak mogłem nic o niej nie wiedzieć? Dziękuję!