Informacje

Tomb Raider zaplanowany jako trylogia?

...

Restart serii Tomb Raider doczekał się już jednej odsłony, na horyzoncie jest kolejna, ale na Rise of the Tomb Raider najwidoczniej się nie skończy.

Tomb Raider zaplanowany jako trylogia? - obrazek 1

W trakcie jednego z wywiadów, w którym dyrektor wykonawczy amerykańskiego Square Enix Phil Rogers tłumaczył się z czasowej wyłączności Rise of the Tomb Raider, wymsknęła mu się informacja istotna dla przyszłości serii. - Wierzymy, że po pierwsze jest to właściwa rzecz dla Tomb Raidera w tym momencie. Robimy to z myślą o studiu i następnej odsłonie trylogii Tomb Raider - oznajmił Rogers.

Oczywiście nikt nie zakładał, że Rise of the Tomb Raider będzie finałową odsłoną przygód Lary Croft. Tym niemniej po raz pierwszy otrzymaliśmy potwierdzenie, że restart serii zaplanowany został jako trylogia. Szef amerykańskiego Square Enix nie wyklucza, że - podobnie jak w przypadku nadchodzącej odsłony serii - kolejny Tomb Raider również będzie czasowym exclusive'em Microsoftu.

- Jesteśmy firmą, która podejmuje osobne decyzje w przypadku każdej gry i sprawy. Nie mogę tego wykluczyć. Każda wyłączność to jednak naprawdę trudna decyzja - zaznacza Rogers.

Najnowsze
Lubisz nas?