Gamescom 2015: Cities Skylines zmierza na konsole, najpierw na XOne

Patryk Purczyński
2015/08/04 18:22

Tej zapowiedzi Microsoft poświęcił tylko chwilkę i nie ubogacił jej żadnym materiałem filmowym, ale nie umknęła ona naszej uwadze.

Cities: Skylines, jedna z rewelacji pierwszej połowy bieżącego roku, trafi na konsole! Produkcja studia Colossal Order najpierw będzie dostępna na Xboksie One, o czym dumnie poinformowali przedstawiciele Microsoftu na swojej gamescomowej konferencji. Nie doczekaliśmy się niestety choćby przybliżonego terminu wydania gry na konsoli giganta z Redmond.

Symulator budowy miasta Cities: Skylines ukazał się na komputerach osobistych w marcu bieżącego roku, gdzie spotkał się z zaskakująco ciepłym przyjęciem. Naturalnym tego następstwem była bardzo wysoka sprzedaż gry, znacznie przekraczająca najśmielsze oczekiwania przedstawicieli Paradox Interactive.

GramTV przedstawia:

Użytkownicy cenią sobie Cities: Skylines nie tylko za wysoką jakość, ale również za aktywne wsparcie, na jakie mogą liczyć ze strony Colossal Order. Zapowiedź wersji konsolowych nie powinna być zresztą zmartwieniem dla pecetowców - twórcy gry zapowiadali bowiem, że będą rozwijać swój symulator jeszcze przez długi czas, aż stworzenie drugiej części nabierze sensu.

Komentarze
3
atman1
Gramowicz
09/01/2017 20:14

Wiem że info już bardzo stare ale mamy rok 2017 a o konkretnej dacie premiery na xboxa (ni widu ni słychu). Nawet na stonie paradoxu tylko coming soon. :/

Bambusek
Gramowicz
04/08/2015 23:44

Bez wsparcia dla modów i ogólnie fanowskiej zawartości to ta wersja będzie mocno ubiedzona w stosunku do pecetowej.

Tom_pl
Gramowicz
04/08/2015 23:11

To bardzo miła wiadomość dla mnie :) nawet nie myślałem o tym że Cities: Skylines wyjdzie na XBOXA a tu proszę miła niespodzianka :) jeszcze poproszę ETS 2 + TS 2015 i nic nie trzeba mi więcej.