Informacje

Menadżer społecznościowy World of Warcraft rozstaje się z Blizzardem

1 Małgorzata Trzyna

Bashiok, po 12 latach pracy w Blizzardzie, rozstaje się z firmą. Na pożegnanie z graczami napisał krótki list.

Menadżer społecznościowy World of Warcraft rozstaje się z Blizzardem - obrazek 1
World of Warcraft

- Mógłbym bez trudu napisać tysiąc słów, ale wolałem, by było krótko - napisał Bashiok. - Współpracę z Blizzardem nawiązałem w październiku 2003. Każdego dnia dzieliłem swe doświadczenia z wami, graczami, twórcami zawartości, artystami, blogerami, autorami dodatków, podcasterami, streamerami, trollami forumowymi i - czy ktoś pamięta jeszcze forum off-topic? To dopiero było zwariowane.

Tak czy inaczej, Blizzard - i skupiona wokół społeczność - ukształtowały moje niemal całe dorosłe życie. Jestem bardzo wdzięczny przyjaciołom za niesamowity wpływ, jaki na mnie wywarli, dzięki czemu jestem kim jestem i kim zostanę w przyszłości. Nie sądzę, bym kiedykolwiek musiał podjąć tak trudną decyzję jak opuszczenie Blizzarda, ale na mojej drodze pojawiła się pewna okazja, z której zdecydowałem się skorzystać.

Niedawno uświadomiłem sobie, że zapowiedzi Blizzarda wkrótce znów będą mnie zaskakiwać. Jako wieloletni fan i zapalony gracz czuję się oszołomiony na myśl, że zasiądę wśród publiczności na BlizzConie, obejrzę stream czy przeczytam wpis na blogu, dowiadując się, co planuje firma - po raz pierwszy.

Nie mogę się doczekać tego, co nastąpi, życzę wam radosnego życia, nienasyconej ciekawości i miłego grania.

List można przeczytać w oryginale na forum World of Warcraft.

Najnowsze
Lubisz nas?