Don't Starve jesienią z dodatkiem Shipwrecked

Patryk Purczyński
2015/08/01 09:29
6
0

Obsada Don't Starve wybiera się na szerokie wody, gdzie czekają na nią nowe niebezpieczeństwa. Początek eskapady zaplanowano na jesień na PC.

Don't Starve jesienią z dodatkiem Shipwrecked

Klei Entertainment ogłosiło Shipwrecked, nowy dodatek rozszerzający kampanię dla jednego gracza w Don't Starve. Studiu w pracach pomaga Capybara Games, ekipa znana z takich tytułów, jak Super Time Force czy Below. Choć Don't Starve dostępne jest na całej gamie urządzeń, add-on w pierwszej kolejności, podobnie jak podstawowa wersja, dotrze na komputery osobiste, Maka i Linuksa. Stanie się to jesienią bieżącego roku. Dokładnej daty premiery jeszcze nie ogłoszono.

Twórcy Shipwrecked zapowiadają nowe grywalne postacie, biomy, stwory i efekty sezonowe. "Wilson i cała obsada Don't Starve wybiera się w morską podróż naznaczoną eksploracją, adaptacją i oczywiście głodem" - brzmi krótki opis rozszerzenia.

GramTV przedstawia:

Poniżej możecie podziwiać pierwszy krótki teaser Shipwrecked.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
03/08/2015 12:30

> Nawet dobrze jak to będzie DLC, bo będzie to oznaczać dodanie nowych rzeczy do i tak> bogatej gry.> Płatny, płatny a czego się spodziewałeś? Że darmo ktoś swoją pracę odda?> Poza tym pewnie będzie tak, jak Isildur mówi i koszt nie będzie wielki.Ja tak na 99% jestem pewny, że płatny, chodzi o to, że Klei ma historię wydawania updateów, które w przypadku każdej innej firmy zostałyby wydane w formie płatnego DLC, więc tak, oddawali swoją pracę za darmo lub może raczej tym, którzy zapłacili za grę w pierwszej kolejności. Jak choćby przytoczony przeze mnie update underground, który dodawał masę rzeczy.Chociaż na stronie Klei jest napisane, że to expansion więc pewnie będzie to coś pokroju RoG, może większe.

Usunięty
Usunięty
02/08/2015 13:48

Nawet dobrze jak to będzie DLC, bo będzie to oznaczać dodanie nowych rzeczy do i tak bogatej gry.Płatny, płatny a czego się spodziewałeś? Że darmo ktoś swoją pracę odda?Poza tym pewnie będzie tak, jak Isildur mówi i koszt nie będzie wielki.

Isildur
Gramowicz
02/08/2015 12:12

Nawet jeśli płatny to stawiam, że jego koszt to 4,99 euro xD

Usunięty
Usunięty
02/08/2015 11:57

pewnie platny:) za duzy update aby byl za free pozatym dawno nie wydali nic chyba poza dont starve multi;p

Usunięty
Usunięty
01/08/2015 17:12

Obstawiam na 99% kolejne DLC, jak Reign of Giants.

Usunięty
Usunięty
01/08/2015 16:53

Zastanawia mnie czy to będzie płatny dodatek czy coś na wzór większego update''u podobnego do Underground.