Sklep: Thief i DLC taniej do 75%!

gram.pl, 17 lipca 2015 10:00 0

Wersja cyfrowa gry Thief już za 30 złotych!

Brak planów na weekend? Sklep.gram.pl proponuje swoim klientom wycieczkę do Miasta, gdzie słynny złodziej, Garrett, spróbuje wykraść jak najcenniejsze kosztowności, jednocześnie próbując zadbać o spokój mieszkańców w trzecioosobowej grze akcji zatytułowanej Thief. To kolejna odsłona kultowego cyklu skradanek, w której liczy się umiejętność nie zwracania na siebie uwagi i likwidowania przeciwników z zaskoczenia.

Oprócz podstawowej wersji gry Thief, która jest dostępna w edycji standardowej oraz Master Thief Edition (zawiera także cyfrowe dodatki), przeceniamy również DLC do tej produkcji. Osoby, które chciałyby poznać wcześniejsze części serii, mogą nabyć Thief: Gold Edition, Thief II: The Metal Age i Thief III: Deadly Shadows.

Promocja obowiązuje do 19 lipca 2015 roku (włącznie).

ELEX - poradnik - przetrwanie na Magalanie
Knack II trafił na PS4 - zobacz zwiastun premierowy
Knack 2 - recenzja - może za trzecim razem się uda?
W co zaGRAMy we wrześniu 2017 roku - najciekawsze premiery miesiąca
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.