Informacje

Trackmania Turbo celuje w styl gier wyścigowych z lat 90-tych

...

Pamiętacie Rollcage? I podobne gry? To właśnie w taki styl celują twórcy najnowszej części Trackmanii.

Trackmania Turbo celuje w styl gier wyścigowych z lat 90-tych - obrazek 1

Superszybki, zręcznościowe i nastawione na refleks - od zawsze takie były wyścigi w grach z serii Trackmania, ale najnowsza część oznaczona podtytułem Turbo chce jeszcze mocniej podkręcić tempo rozgrywki, by całość nawiązywała do najbardziej szalonych ścigałek z minionego wieku. W najnowszym zwiastunie gry najważniejsze jej elementy omawiają jej twórcy - Tommy François oraz François Alaux. Jak sami przyznają, nawet menu będzie nawiązywać do zręcznościowych ścigałek z lat 90-tych, ale to nie koniec zmian w grze. Trasy w Trackmania Turbo mają być jeszcze bardziej wykręcone i szalone niż zazwyczaj, ale jednocześnie gracz ma być każdorazowo informowany czy zbliża się do wielkiego skoku czy ostrego zakrętu.

Całość prezentuje się szybciej niż zazwyczaj, a nowe możliwości w postaci startu wyścigu odczepiając auto z haka przypiętego do helikoptera czynią zabawę jeszcze bardziej zwariowaną. Zobaczcie sami - poniższy zwiastun prezentuje dwie trasy, a także nową funkcję Double Driver, w której dwóch graczy steruje jednym samochodem. Warto dodać, że w pełnej wersji gry znajdzie się ponad 200 tras, a także możliwość samodzielnego ich tworzenia, a następnie umieszczenia w sieci.

Trackmania Turbo zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One tuż przed tegorocznymi świętami. Sądzicie, że miło byłoby znaleźć opakowanie z grą pod choinką?

Najnowsze
Lubisz nas?