News

Tony Hawk's Pro Skater 5 - za kulisami powstawania produkcji

Małgorzata Trzyna, 26.06.2015 15:05 1

Activision opublikowało nowy zwiastun Tony Hawk's Pro Skater 5, pozwalający rzucić okiem na kulisy powstawania gry.

Prócz fragmentów rozgrywki, trailer zawiera kilka scen zza kulis, wypowiedzi twórców z Robomodo oraz skaterów, wśród których nie zabrakło Tony'ego Hawka. Od wydania Tony Hawk's Pro Skater 4 minęło 13 lat, toteż ci, którzy pracują nad nową odsłoną, mają nieco do powiedzenia o tym, w jaki sposób marka wpłynęła na ich życie i co stanowi dla nich inspirację.

W Tony Hawk's Pro Skater 5 na graczy czekają rozmaite combosy z wysoko punktowanymi trikami, poziomy pełne trudnych wyzwań, możliwość rozgrywki online (tylko na konsolach obecnej generacji, do 20 osób na tej samej mapie), oraz możliwość tworzenia własnych map i dzielenia się nimi ze społecznością (również tylko na PS4 i Xboksie One). Wśród skaterów w grze znajdą się Tony Hawk, Nyjah Huston, Chris Cole, Riley Hawk, Aaron “Jaws” Homoki, Lizzie Armanto, Leticia Bufoni, David Gonzalez, Andrew Reynolds i Ishod Wair, ale gracze będą mogli stworzyć własną postać. Twórcy obiecują też świetną muzykę.

Tony Hawk's Pro Skater 5 ukaże się 29 września na konsolach obecnej generacji. Data premiery na PS3 i Xboksa 360 nie została podana.

najnowsze