Informacje

Aktualizacja World of Warcraft - Fury of Hellfire ukaże się 23 czerwca

... Małgorzata Trzyna

Po wprowadzeniu patcha numer 6.2 do gry trafi sporo nowej zawartości - np. rajd Hellfire Citadel czy nowe zadania w Tanaan Jungle.

Aktualizacja Fury of Hellfire wprowadzi szereg nowości i zmian. Prócz nowych misji w Tanaan Jungle dla postaci na 100 poziomie, pojawi się rajd Hellfire Citadel, stocznie w Garnizonach, a także funkcja Timewalking, dzięki której weterani będą mogli powrócić do starych lochów na poziomie trudności "heroiczny", z wyposażeniem zeskalowanym w dół. Ukończenie lochu będzie nagradzane w odpowiedni sposób. Lochy te będą dostępne co weekend, przez siedem tygodni.

Gracze mogą liczyć też na większą ilość zdobywanych punktów Honoru podczas rywalizacji na Battlegrounds czy Arenach, większą ilość zdobywanej reputacji za ukończenie lochów Dreanor i więcej doświadczenia dla zwierzaków wysyłanych na pole walki.

W grze pojawi się także Adventure Guide, w którym będą się pojawiać wskazówki, co warto wypróbować w następnej kolejności, w zależności od poziomu postaci, jej wyposażenia, postępów w zadaniach, zdobytych osiągnięć itd. Adventure Guide pozwoli akceptować zadania i szukać drużyny jednym kliknięciem.

Blizzard opisał każdą z nowości w obszernych artykułach, które znajdziecie na stronie battle.net. Fury of Hellfire ukaże się 23 czerwca.

Najnowsze
Lubisz nas?