E3 2015: No Man's Sky jednocześnie na PC i PS4!

Patryk Purczyński
2015/06/17 05:45

Hello Games po raz kolejny zaskakuje. No Man's Sky dostało także kolejny cudny zwiastun.

E3 2015: No Man's Sky jednocześnie na PC i PS4!

Wydawało się, że Hello Games jest zbyt małe, by stworzyć taką grę, jak No Man's Sky, ale postanowiło temu poglądowi zaprzeczyć. Wydawało się, że zespół nie jest wystarczająco liczny, by był w stanie wypuścić dwie wersje swojej produkcji jednocześnie. Niemożliwe stanie się jednak faktem. Obecny na PC Gaming Show Sean Murray potwierdził, że dojdzie do równoległej premiery na PC i PS4!

Poza wspomnianymi wyżej względami, jest to tym większe zaskoczenie, że wcześniej Hello Games samo tłumaczyło, że nie będzie w stanie dostarczyć obu wersji w tym samym terminie, dlatego pecetowcy na No Man's Sky zaczekają dłużej niż właściciele PS4. Co się zmieniło? Nie wiadomo, ale ta kwestia schodzi na dalszy plan.

GramTV przedstawia:

No Man's Sky doczekało się także nowego zwiastuna. Na wczorajszej konferencji Sony Sean Murray prezentował gameplay.

Komentarze
10
AjKnowJu
Gramowicz
17/06/2015 13:07

Tak jak wyżej. Giera wygląda bajecznie, jest piekna, świat(y) ogromny(e), tylko jak na razie nie wiem o co w niej chodzi. Jedynie mam pewność, że się lata tu i tam.Czekam na więcej informacji.

Headbangerr
Gramowicz
17/06/2015 12:18

Przy pierwszych prezentacjach tej gry jeszcze dałem się kupić. Wówczas wiadomo było tyle, że będzie eksploracja wszechświata z lądowaniem na dowolnych planetach, z których każda ma własne żyjątka itp. Plus branie udziału w walkach w kosmosie.Czar prysł po E3. Dlaczego? Liczyłem na to, że ktokolwiek mi wyjaśni, PO KIEGO GRZYBA my mamy to wszystko robić. Czy tam jest jakikolwiek główny wątek fabularny / ciąg misji / zbieranie expa / what-eva? Jakikolwiek rdzeń, na którym cała ta konstrukcja się opiera?Bo z gadaniny gościa na E3 zrozumiałem tyle: mogę się wtrącić w kosmiczną walkę. Jeśli chcę. Nie wiadomo jednak, czy kogokolwiek moja obecność tam będzie obchodzić. Mogę sobie wylądować na planecie i pochodzić między stworkami. Jeśli chcę. Nie wiadomo jednak, czy oprócz ich podziwiania mogę tam robić cokolwiek sensownego.

Usunięty
Usunięty
17/06/2015 12:10
Dnia 17.06.2015 o 11:20, Numenpl napisał:

A pamiętasz jaki hype robili X Rebirth gdzie wszyscy zarówno twórcy i prasa zapowiadali co to będzie za hicior.

Nie bardzo, bo akurat uniwersum X za bardzo mnie nie wciągnęło. Ale takich tytułów z kosmicznym (nomen omen) hypem już kilka zaliczyłem i praktycznie za każdym razem chęci były dobre, a wychodziło jak zawsze. Naprawdę boję się, że tu będzie tak samo. Brak konkretów i pokazywanie w kółko tego samego raczej nie pomagają - mam wrażenie, że twórcy mieli pomysł na grę (będzie otwarty, ogromny wszechświat i wszędzie będzie można dolecieć), ale jak przyszło do konkretów, to trochę im się te pomysły skończyły...@Henrar

Dnia 17.06.2015 o 11:20, Numenpl napisał:

No Man''s Sky nigdy nie miało być grą eksluzywną.

Miało być czasowym exclusivem na PS4, wspominane było, że może później pojawi się na PC.
Trwa Wczytywanie