Mirror's Edge Catalyst dostanie komiks Mirror's Edge: Exordium

Patryk Purczyński
2015/06/15 07:14
1
0

Świat Mirror's Edge'a będzie można bliżej poznać już przed premierą Catalyst. Trwają bowiem prace nad komiksem Mirror's Edge: Exordium.

Mirror's Edge Catalyst dostanie komiks Mirror's Edge: Exordium

Dark Horse Comics zapowiedziało Mirror's Edge: Exordium, serię komiksów, które trafią do sprzedaży przed planowaną na przyszły rok premierą Mirror's Edge Catalyst. Za scenariusz odpowiada Christofer Emgard, reżyser ze studia DICE. Wspomagają go inni pracownicy szwedzkiej ekipy, Mattias Haggstrom, Robert Sammelin, Henrik Sahlstrom i Erik Persson.

Mirror's Edge: Exordium ma ukazać przemianę Faith, głównej bohaterki Mirror's Edge'a, z bezmyślnej dziewczyny w bohaterkę, która otwiera oczy ludności całego miasta. Pierwszy numer powinien znaleźć się w sklepach we wrześniu tego roku.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Electronic Arts i DICE już przed targami E3 potwierdziły, że pełny tytuł nowej gry z Faith w roli głównej to Mirror's Edge Catalyst. Wiadomo, że nie będzie to kontynuacja wydanego w 2008 roku oryginału, ale pozostanie wierna jego założeniom. Obszerniejszej prezentacji Catalyst spodziewamy się na dzisiejszej konferencji EA. Amerykański wydawca potwierdził obecność na targach również innych hitów ze swojego katalogu.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
15/06/2015 13:23

Czy ten komiks będzie wydany w Polsce ?