Informacje

E3 2015: Relacja z konferencji Ubisoftu już o północy - nadajemy na żywo!

... gram. pl

Assassin's Creed: Syndicate? Rainbow Six Siege? The Division? Ubisoft ma w rękawie sporo asów, dla których warto oglądać na żywo ich konferencję podczas E3.

E3 2015: Relacja z konferencji Ubisoftu już o północy - nadajemy na żywo! - obrazek 1

Francuski wydawca jest ostatnio lepszy w zapowiadaniu gier, niż ich tworzeniu. Przez ostatnie trzy lata na E3 prezentował się z niezłym rozmachem. Watch Dogs, The Crew czy zeszłoroczna niespodzianka w postaci Rainbow Six: Siege to gry, których pokazy na scenie śledziły setki tysiące graczy. Ubisoft zostawał po nich "wydawcą targów" i dopiero premiera gier takich jak Assassin's Creed: Unity studziła zapał fanów. Ale liczymy na to, że firma tym razem będzie pilnować swoje studia, by efekt końcowy był bliższy temu, co zapowiadane jest podczas takich imprez. A już same pokazy The Division czy potencjalna możliwość pokazu Watch Dogs 2 to wystarczające powody, by zarwać nockę z poniedziałku na wtorek. Jeżeli nie jesteście przekonani dodamy, że konferencję na scenie poprowadzi niezawodna pod tym względem Aisha Tyler.

Bądźcie z nami! Zaczynamy już o północy. Konferencję poprowadzą dla Was Kamil Ostrowski oraz Piotr Nowacki.

Oglądaj konferencję Ubisoftu na Twitch.tv

01:17
Poza For Honor nie widziałem na tej konferencji nic naprawdę interesującego. Większość to albo tytuły nie z mojej bajki, albo zostały pokazane jedynie mówiące rendery. Trochę nudzi mnie też obsesja grania on-line, nie zostało zaprezentowane wiele dla mnie - osoby grającej głównej solo. Mam nadzieję, że za niecałe 2h na konferencji Sony znajdę więcej rzeczy, które mnie zainteresują. (pannowacki)

01:13
Szczerze mówiąc zachwycony nie jestem. Brak nowego Prince of Persia, brak nowego Splinter Cella, ani słowa o BG&E 2... Na otarcie łez ciekawie zapowiadające się For Honor. Ubisoft trzyma poziom, ale jednocześnie po raz kolejny zdobywa tytuł dla najbardziej zachowawczego wydawcy w branży. To by było na tyle, dzięki za śledzenie razem z nami relacji. Czytamy się na Sony o godzinie 3:00, o ile wytrzymacie do tej pory :) (kostrowski)

01:12
I na tym się kończy konferencja Ubisoftu.  (pannowacki)

01:11
Ghost Recon Wildlands: otwarty świat, narkotyki, gangi. Wygląda całkiem imponująco, chociaż wydaje się być na siłę "dorosłe". (pannowacki)

01:06
Tralier nowego asasyna wyglądał całkiem nieźle, ale miło by było, gdyby pokazali więcej rozgrywki, a mniej prerenderów.  (pannowacki)

01:03
Assassin's Creed: Syndicate wygląda całkiem nieźle. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Londyn, rewolucja przemysłowa, rok 1868, angielskie gangi... Czego więcej potrzeba, aby odświeżyć delikatnie pomurszałą serię? (kostrowski)

00:58
Nadeszła pora na to, na co czeka chyba większość fanów Ubisoftu - nowy Assassin's Creed. Są cylindry i meloniki! (kostrowski)

00:56
Ponad dwieście już zaprojektowanych poziomów, pięć trybów trudności, generator tras... Nowa Trackmania na pewno dostarczy mnóstwo zabawy. (kostrowski)

00:54
Trackmania TM Turbo jest chyba nawet bardziej zwariowana niż poprzednie odsłony. Seria w końcu wyląduje na konsolach. (kostrowski)

00:51
Beta startuje 24 września 2015 r. (kostrowski)

00:48
Jakoś dziwnie to wygląda. Robocik zwiadowczy śmiga sobie po podłodze jak oszalały i nikt tego nie zauważa? W dodatku przejeżdża pod szczelinami miedzy drzwiami i framugami? Krucho z tym realizmem jak na taktyczną strzelaninę o walce z terrorystami. (kostrowski)

00:41
Elementem wyjątkowym w nowej odsłonie serii ma być otoczenie całkowicie podatne na destrukcję. (kostrowski)

00:40
Wracamy do poważnych tematów. To nowy Rainbow Six: Siege. Wypowiadamy wojnę terrorowi! (kostrowski)

00:40
Premiera w październiku, na starych i nowych konsolach. Pojawi się też Just Dance Unlimited - usługa streamingowa z nowymi piosenkami. (pannowacki)

00:33
Nie potrzebny będzie już Kinect ani Move - będzie można podłączyć smartfona do konsoli, i przez niego kontrolować grę. (pannowacki)

00:32
Czas na Just Dance 2016. (pannowacki)

00:29
Teraz budujemy miasto przyszłości w Anno 2205. Premiera 3 listopada tego roku. (kostrowski)

00:27
Beta dopiero na początku przyszłego roku. Premiera w marcu 2016 roku, jednocześnie na wszystkich platformach (PS4, X1, PC) (kostrowski)

00:25
Przynajmniej wygląda na to, że Ubisoft wyleczył się z bezczelnego podbijania grafiki na potrzeby zwiastunów. (pannowacki)

00:23
Z każdą kolejną prezentacją ten tytuł wygląda coraz bardziej zwyczajnie. (kostrowski)

00:21
Właśnie dowiadujemy się czegoś nowego o The Division. Materiał prosto z "Dark Zone", miejsca gdzie może się zdarzyć wszystko. Najprawdopodobniej poprzez "wszystko" twórcy rozumieją "każda przykra rzecz". (kostrowski)

00:18
Dzieje się coś dziwnego... kot z pistoletem na jednorożcu ziejącym ogniem? To dodatek do Trial Fusion o podtytule "Awesome Level Max". Nawet śmiechłem :) (kostrowski)

00:17
Wild Run - nowy dodatek to The Crew. (pannowacki)

00:17
Teraz mowa o dodatkach do The Crew. Widzimy motocykle, monster trucki, wyścigi na ćwierc mili i dak dalej. Ubisoft chwali się popularnością gry - padła liczba, mowa o trzech milionach użytkowników. (kostrowski)

00:16
Główną atrakcją ma być multiplayer - bitwy dla drużyn po 4 graczy.  (pannowacki)

00:13
Walka wręcz, zbroje, ciężar broni w naszych rękach, widok zza pleców bohatera, mnóstwo pomniejszych wojów sterowanych przez AI, a do tego pojedynki w drużynach czterech na czterech. Wygląda nieźle, trochę darksoulsowo. (kostrowski)

00:10
Mamy nazwę - "For Honor". Za produkcję odpowiada Ubisoft Montreal. (kostrowski)

00:08
Zupełnie nowe IP od Ubisoftu... Mrok, walka, rycerze, wikingowie, samuraje... Coś jak Ryse: Son of Rome w rozmaitych szerokościach i wysokościach geograficznych? (kostrowski)

00:06
Prowadząca konferencję Aisha Tyler wypada jak złoto w porównaniu z prowadzącymi z poprzednich konferencji. (kostrowski)

00:05
Twórcy South Parka twierdzą, że nauczyli się robić gry. Cóż, trzeba przyznać, że Stick of Truth było świetne. (kostrowski)

00:00
Zaczynamy! Na pierwszy ogień nowy South Park! (kostrowski)

23:30
Konferencja Electronic Arts właśnie się zakończyła, następny w kolejce jest Ubisoft. Podobnie jak Wy czekam na nowego Księcia Persji i Beyond Good & Evil 2. Jeszcze jakieś życzenia? (kostrowski)

Najnowsze
Lubisz nas?