Ubisoft wyjaśnia, dlaczego w Assassin's Creed Syndicate zabraknie trybu wieloosobowego

Małgorzata Trzyna
2015/05/13 16:30

Marc-Alexis Cote, dyrektor kreatywny, tłumaczy, że na braku multiplayera zyska tryb dla jednego gracza.

Ubisoft wyjaśnia, dlaczego w Assassin's Creed Syndicate zabraknie trybu wieloosobowego

Marc-Alexis Cote powiedział w rozmowie z GameSpot, że twórcy chcieli powrócić w Assassin's Creed Syndicate do korzeni serii. Rezygnacja z trybu wieloosobowego pozwoliła im również skupić się bardziej na fabule, będącej esencją Assassin's Creed. Gra zaoferuje szereg nowych elementów oraz rozmaite usprawnienia w systemie walki i skradania się.

GramTV przedstawia:

W Assassin's Creed Syndicate nasze działania, zarówno jeśli chodzi o wątek główny, jak i misje poboczne, będą miały na celu stopniowe pozbycie się Templariuszy z Londynu. Tryb wieloosobowy mógłby popsuć wrażenia z rozgrywki i zakłócić odbiór opowieści.

- Po pierwsze, wprowadzając nowy system walki w zwarciu, na bardzo bliski dystans, musieliśmy opierać się na bardzo responsywnym systemie - powiedział Francois Pelland, producent wykonawczy. - Po drugie, system poruszania się. Dwa i pół roku temu zdecydowaliśmy się stworzyć Londyn z 1868 roku. Nie da się tam wprowadzić pojazdów które byłyby tylko elementem kosmetycznym. Nie można ich postawić w świecie gry tylko po to, żeby dobrze wyglądały. Gracze chcieliby nimi jeździć. To komplikuje sprawę i jest kolejnym powodem, dla którego zrezygnowaliśmy z multiplayera.

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
14/05/2015 11:27

Ja mogę wytłumaczyć brak multi i wyręczyć Ubi. Otóż "Drodzy gracze, chcemy najmniejszym nakładem sił zrobić nową produkcję jak najszybciej, po to aby jak najwięcej pieniążków trafiło do nas po premierze, tak więc wybaczcie, ale multi i praca nad kodem sieciowym w ogóle nie wchodzi w rachubę".

Usunięty
Usunięty
14/05/2015 09:22

Mulit dadzą w DLC ;)

Usunięty
Usunięty
13/05/2015 21:55

Przepraszam czy tylko ja pamiętam jak po unity zarzekali się że udostępnią alfe produktu dla graczy aby nie wyszedł taki klops ponownie?
Trwa Wczytywanie