Goat Simulator znów zaskakuje. Nadchodzi GoatZ, zobacz trailer

Patryk Purczyński
2015/05/05 18:52
5
0

Już w tym tygodniu światło dzienne ujrzy nowe rozszerzenie Symulatora Kozy. Pierwszego wglądu w GoatZ możecie dokonać już teraz.

Goat Simulator znów zaskakuje. Nadchodzi GoatZ, zobacz trailer

"Tak jest. GoatZ to najnowsze DLC do Goat Simulatora i będzie to jedyna survivalowa gra na Steamie, która nie jest w Early Access!" - informuje w swoim stylu Coffee Stain Studios. Po chwili prostuje: "Nie jesteśmy pewni, czy jest to prawda, mówiąc szczerze nie chciało nam się sprawdzać. Ale i tak wyszło całkiem zabawnie, racja?". Pewnie, że tak!

GoatZ zadebiutuje już 7 maja. Dodatek będzie zawierał nową mapę, tryb survivalowy (w którym "trzeba będzie się odżywiać co każde cholerne pięć minut, bo Dean Hall i Garry Newman tak powiedzieli"), system craftingu ("obowiązkowy, bo wszyscy inni go mają") i masę błędów ("może nawet więcej niż w innych grach z gatunku").

GramTV przedstawia:

I jak tu nie uwielbiać Coffee Stain Studios? Więcej o GoatZ dowiecie się z poniższego zwiastuna.

Komentarze
5
sebba99
Gramowicz
05/05/2015 21:04

Śmichem, żartem, ale z przykrością trzeba stwierdzić że gra to jednak trafna satyra, nie tylko na zombi-killery ...

Sipso
Gramowicz
05/05/2015 20:45

> Swoją drogą, kolesie od Goat Simulator muszą mieć niezłą zabawę w studiu. Za samo ich> podejście do tematu należy im się wsparcie finansowe.Ta :D Trudno powiedzieć które bugi są bugami a które ficzerami :P

Usunięty
Usunięty
05/05/2015 19:44

Pewnie to prawda, z tym że to będzie jedyna gra survivalowa nie będąca w wiecznym early access. Dla mnie największą parodią jest H1Z1, które rzekomo miało być darmowe, no ale jak wiadomo z early access nie wyjdzie, więc darmowe nie będzie nigdy :)Swoją drogą, kolesie od Goat Simulator muszą mieć niezłą zabawę w studiu. Za samo ich podejście do tematu należy im się wsparcie finansowe.
Trwa Wczytywanie