Twórca Assassin's Creeda zapowiada Ancestors: The Humankind Odyssey

Patryk Purczyński
2015/04/23 11:57

"Nadszedł czas na największą przygodę w historii - naszą własną" - zapowiada teaser nowej gry Patrice'a Desiletsa, Ancestors: The Humankind Odyssey.

Twórca Assassin's Creeda zapowiada Ancestors: The Humankind Odyssey

Patrice Desilets, były dyrektor kreatywny Ubisoftu i jeden z najważniejszych autorów Assassin's Creeda, zapowiedział podczas konferencji Reboot Develop 2015 w Dubrowniku swoją nową grę, Ancestors: The Humankind Odyssey. Zaprezentowany tam teaser zdradza, że produkcja ta podejmie temat historii ludzkości i jej największych odkryć.

Na stronie studia Panache Digital Games pojawił się nieco bardziej szczegółowy opis Ancestors: The Humankind Odyssey. "Nasza gra to trzecioosobowy survival, podzielony na epizody. W każdym z odcinków chcemy, by gracz ponownie przeżywał najlepsze momenty ludzkości z dokumentalnym zwrotem. Nasza cywilizacja jest o jeden pomysł od wyginięcia... lub ewolucji" - tak ekipa Patrice'a Desiletsa przedstawia swoje nowe dzieło.

GramTV przedstawia:

Sam Desilets nie ujawnił zbyt wielu szczegółów na temat Ancestors: The Humankind Odyssey. Na stronie studia pojawiło się jednak zapewnienie, że bliższych informacji należy spodziewać się jeszcze w tym roku. Podczas wystąpienia byłego dyrektora działu kreacji w Ubisofcie zaprezentowany został teaser gry. Pada w nim stwierdzenie: "Nadszedł czas na największą przygodę w historii - naszą własną".

Wymienione zostały również ważne wydarzenia, jak stworzenie pierwszych narzędzi, rewolucja agrokulturowa, upadek Cesarstwa Rzymskiego, pierwszy lot dokonany przez braci Wright, dotarcie człowieka na Księżyc czy zdekodowanie ludzkiego DNA. Nagrany przez siebie materiał, niestety w nie najlepszej jakości, wrzucili w sieć wysłannicy Eurogamera obecni na konferencji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!