Adventure Time: Finn and Jake Investigations - adaptacja kreskówki Pora na przygodę! zapowiedziana

Katarzyna Dąbkowska
2015/04/22 14:35
2
0

Głównymi bohaterami gry będą pies Jake oraz Flinn. Premiera gry już tej jesieni.

Adventure Time: Finn and Jake Investigations - adaptacja kreskówki Pora na przygodę! zapowiedziana

Firmy Vicious Cycle Software i Little Orbit Games zapowiedziały, że w produkcji jest już przygodowa gra akcji oparta na licencji znanej z Cartoon Network kreskówki Pora na przygodę!. Głównymi postaciami, jak można się spodziewać, będą Finn oraz niezwykle elastyczny pies Jake. Przedstawiono też pierwszy krótki fragment rozgrywki:

GramTV przedstawia:

Obaj bohaterowie postanowią rozpocząć karierę prywatnych detektywów, tak więc celem gracza będzie rozwiązywanie zagadek, a także szukanie różnego rodzaju wskazówek, które będą pomocne w rozwikływaniu spraw. Będziemy musieli się również zmierzyć z różnego rodzaju przeciwnikami.

Premierę Adventure Time: Finn and Jake Investigations zapowiedziano na jesień tego roku. Tytuł zadebiutuje na PC oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksach One, Xboksach 360, Nintendo Wii U i 3DSach.

Komentarze
2
elmartin
Gramowicz
22/04/2015 18:53

No, wygląda to rzeczywiście strasznie drętwo.Kiedyś była taka seria gier dla dzieci ( edukacyjnych/rozrywkowych ) Gratka z gazetką za kilkanaście złotych, zresztą bardzo lubianych przez dzieci.To wygląda niestety podobnie, pod względem mechaniki i grafiki.Ale pewnie i tak moja córeczka "oszaleje" na punkcie tej gierki ;)Pozostaje pytanie,... ile będą chcieli za to skasować ??Biorąc pod uwagę popularność tej bajki i samych postaci, obawiam się, że za dużo.

Usunięty
Usunięty
22/04/2015 14:45

Wygląda to strasznie , szkoda ze nie zrobili tego w podobnym stylu jak south park