News

Nowa aktualizacja DirveClub wprowadza Tour Startline - 11 darmowych wyścigów

Małgorzata Trzyna, 21.04.2015 19:45 10

Aktualizacja 1.14 pozwala również odblokować Ferrari LaFerrari i wprowadza szereg rozmaitych usprawnień.

Aktualizacja 1.14 do DriveClub jest już dostępna - łatka waży 2,69 GB. Wprowadza ona między innymi darmowe Startline Tour, czyli nową serię 11 zdarzeń i 45 wyzwań. Nowi gracze mogą wziąć w nich udział tuż po rozpoczęciu gry zwanej Startline. Dodatkowo, osoby, które uzyskają piąty poziom w Ferrari Owners Club, odblokują dostęp do Ferrari LaFerrari.

Aktualizacja wprowadza także Multiplayer Race Replays - możliwość zapisania powtórki celem jej późniejszego obejrzenia; nową opcję w ustawieniach dźwięku, pozwalającą graczom wybrać dźwięk zewnętrzny lub wewnętrzny podczas jazdy z widokiem z kokpitu; opcję Time Of Day, pozwalającą ustalić czas startu zdarzenia z dokładnością do pół godziny; w Single Event można wybierać liczbę okrążeń od 1 do 25. Aktualizacja poprawia także wydajność i stabilność gry.

Evolution planuje wprowadzić w przyszłych aktualizacjach nowe rangi i nagrody dla graczy, którzy osiągnęli maksymalny poziom. Studio nie zapomniało również o wersji PS+ Edition i aplikacji towarzyszącej. W przyszłym tygodniu, 29 kwietnia, pojawią się z kolei DLC Turbocharged Expansion Pack i Evolution Tour Pack.

najnowsze