Informacje

WoW Token pojawi się w World of Warcraft już wkrótce

... Małgorzata Trzyna

WoW Token zostanie wprowadzony do gry po patchu 6.1.2, najpierw w Ameryce, później w innych regionach.

WoW Token pojawi się w World of Warcraft już wkrótce - obrazek 1

WoW Token, czyli przedmiot, który będzie można wymienić na 30 dni czasu gry, pojawi się w sprzedaży już wkrótce, po aktualizacji 6.1.2 (dostępnej w Europie od 25 marca). W Ameryce Północnej na wykupienie Tokena za prawdziwe pieniądze trzeba wydać 20 dolarów. Początkowa cena w wirtualnej walucie zostanie określona przez Blizzard. Firma chce najpierw przetestować nowy system w Ameryce Północnej, Oceanii i Ameryce Łacińskiej, zanim wprowadzi go na całym świecie.

- Ponieważ wymiana Tokenów musi się jakoś rozpocząć, sami ustalimy początkową wartość tego przedmiotu w złocie. Początkowa wartość w każdym regionie będzie bazować na kilku czynnikach, w tym ekonomii danego regionu. Naszym celem jest ustalenie sensownej i uczciwej ceny startowej. Później wartość Tokenów będzie określana dynamicznie, w zależności od popytu i podaży. Prościej mówiąc, jeśli więcej Tokenów będzie wystawianych na sprzedaż niż kupowanych, cena automatycznie będzie spadać. Jeśli gracze zaczną kupować Tokeny szybciej niż będą one wystawiane, ceny automatycznie wzrosną.

- Wiemy, że wielu z was jest podekscytowanych perspektywą wymiany WoW Tokenów, w najbliższej przyszłości postaramy się zaimplementować tę funkcję. Wkrótce podamy więcej informacji o wprowadzeniu WoW Tokenów.

Najnowsze
Lubisz nas?