Felieton

Zamknięte testy beta StarCraft II: Legacy of the Void wystartują 31 marca

Katarzyna Dąbkowska, 19 marca 2015 08:45 0

Twórcy zapowiedzieli między innymi nową jednostkę.

Blizzard zapowiedział właśnie, że zamknięte testy beta StarCraft II: Legacy of the Void rozpoczną się 31 marca. Twórcy odpalą testy dużo wcześniej niż zazwyczaj, ponieważ, jak twierdzą, chcą dostarczyć graczom jak najbardziej dopracowany produkt. W tym celu zwiększą swoją kooperację z graczami.

Blizzard ostrzega, że w związku z wcześniejszą data testów całkiem spora liczba elementów będzie wyglądała na niedopracowane, nie będą również dostępnie niektóre opcje czy jednostki. Z drugiej strony beta potrwa dłużej niż normalnie.

Firma zapewnia, iż chce się początkowo skupić na trybie multiplayer. Zmniejszona zostanie ilość surowców. W ten sposób Blizzard chce nieco zaostrzyć rozgrywkę. Zwiększą jednak liczbę początkowych jednostek robotniczych do 12. W grze pojawi się także nowa jednostka. Adept będzie należał do rasy protossów, będzie mógł atakować z dystansu i teleportować się. Więcej informacji na temat zmian w rozgrywce znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Blizzard nie podał jednak oficjalnej daty premiery dla Starcraft II: Legacy of the Void. Do testów beta można zapisywać się poprzez Battle.net.

Endless Space 2 i Endless Legend otrzymają kolejne dodatki – Penumbra i Symbiosis
Kolejne gry z serii Deponia zmierzają na PlayStation 4 i Xbox One
Zapowiedziano Power Rangers: Battle for the Grid, premiera już w kwietniu
PlayStation 5 i Xbox Scarlett dopiero w 2021? Morhaime opuszcza Activision Blizzard - GramTV News
najnowsze