Tryb fabularny w Mortal Kombat X będzie przypominał film?

Katarzyna Dąbkowska
2015/03/09 15:30
6
0

Twórcy chcą, abyśmy odnieśli wrażenie, że uczestniczymy w filmie.

Tryb fabularny w Mortal Kombat X będzie przypominał film?

Premiera Mortal Kombat X zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio grę zapowiedziano również na mobilne sprzęty z Androidem i iOS. Od czasu do czasu twórcy karmią nas nowymi informacjami. Tym razem na temat trybu fabularnego w grze postanowił wypowiedzieć się kierownik działu marketingu w firmie NetherRealm Studios, Brian Goodman. W wywiadzie dla brytyjskiego magazynu GamesTM powiedział:

„Nasz tryb fabularny to niezwykle ważna cecha, jest bardzo popularny i pozwala nam na tworzenie w sferze, w której czujemy się pewnie. Nawet w przypadku Injustice i mechaniki gry skoncentrowanej na walkę staraliśmy się być bardziej filmowi we wszystkim, co robiliśmy. Chcemy, żeby prezentacja gry była czymś wielkim i podobnym do filmu – chcemy po prostu, byście mieli wrażenie, że gracie w film”

GramTV przedstawia:

Prócz wspomnianych wersji na platformy mobilne z iOS i Androidem, Mortal Kombat X pojawi się przede wszystkim na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksach One i Xboksach 360 już w kwietniu.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
09/03/2015 19:44

> No nic nowego. MK IX był podobny. Genialnie poprowadzona fabuła a w przerywnikach walki.> Ozoqq jak chcesz po 20 walk każdą postacią to wystarczy zwykły versus, co innego tryb> fabularny.Naśmiewam się tylko. Dla mnie MK9 wprowadził bijatykę w nową erę trybem fabularnym.

Usunięty
Usunięty
09/03/2015 17:50

> 30FPS and cinematic experience? Nie wiedziałem że można "grać we film".A wiedziales, ze 99,9% filmow jakie wychodza jest w 24-25 FPS ? Gdyby nie motion blur to by to nie wygladalo. Zrobili eksperyment z 48 FPS w filmie i bardzo mieszane uczucia ludzie mieli.Jak kolega wczesniej wspomnial, MKX w 60fps bedzie smigac.

Usunięty
Usunięty
09/03/2015 17:14

No nic nowego. MK IX był podobny. Genialnie poprowadzona fabuła a w przerywnikach walki. Ozoqq jak chcesz po 20 walk każdą postacią to wystarczy zwykły versus, co innego tryb fabularny.
Trwa Wczytywanie