RollerCoaster Tycoon World - zobacz fragmenty rozgrywki

Katarzyna Dąbkowska
2015/03/06 10:15

Twórcy gry podzielili się z wielbicielami serii nowym zwiastunem ich najnowszej produkcji.

RollerCoaster Tycoon World - zobacz fragmenty rozgrywki

Firma Atari podzieliła się z graczami zwiastunem zapowiadanej w sierpniu zeszłego roku gry RollerCoaster Tycoon World. W trailerze znajdziemy pierwsze fragmenty rozgrywki. Zobaczcie sami:

GramTV przedstawia:

W RollerCoaster Tycoon World, podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, przejmujemy pieczę nad parkiem rozrywki. Naszym zadaniem jest rozbudowa swojego lunaparku poprzez dodawanie w nim coraz nowszych atrakcji, takich jak kolejki górskie. Będziemy również decydowali o każdym poszczególnym aspekcie parku, takim jak szybkość działania danej kolejki czy cennik jedzenia na stoiskach. Do gry dodany zostanie również tryb multiplayer.

RollerCoaster Tycoon World zostanie wydane na komputery osobiste w połowie tego roku. Twórcy obiecują, że gra powróci duchowo do wersji z 1999 roku.

Komentarze
10
MBi
Gramowicz
07/03/2015 20:45

To jest filmik z gry na telefonie ?

One_of_the_Many
Gramowicz
06/03/2015 15:08

A ja się nie zgodzę z tą krytyką RCT3. Uważam, że to była udana, pełnoprawna odsłona serii. Oczywiście gusta są gustami, ale nie widzę żadnego powodu by twierdzić, że seria skończyła się na dwójce, przyrównując resztę odsłon (w tym RCT 3) do simcity. RCT3 było przeniesieniem serii w trójwymiar nie wycinając z niej nic a dodając nowe elementy. W przeciwieństwie do simcity, w którym brakowało wielu rzeczy, a wiele innych było wciśniętych na siłę.

Usunięty
Usunięty
06/03/2015 15:03

przynajmniej na serwisach zagranicznych i reddit trochę inaczej podeszli do tego news''a niż na gram i porównali z poprzednimi częściami.Grafika w RCTW jest gorsza od RCT3Co prawda RCT3 i tak nie dorasta do pięt RCT 1/2 grywalnością ale i tutaj nie mam dużych nadziei na tym poluRCTW to raczej takie byle co (by nie powiedzieć g....), które robią tylko po tym jak spadła na nich fala krytki za RCT na iOS/AndroidRCT skończyło się na 2ójce i tak jak z SimCity, serię można już pochować.Nadzieje w projektach indie
Trwa Wczytywanie