News

L.A. Noire - spolszczenie od BDIP.pl gotowe do pobrania

Mateusz Stanisławski, 01.03.2015 08:55 26

Pecetowa wersja L.A. Noire nareszcie doczekała się polskich napisów. Nakładka językowa obejmuje całą zawartość dostępną w wydaniu Complete Edition.

Za spolszczenie do L.A. Noire: Complete Edition odpowiada doświadczona ekipa zrzeszona pod szyldem BDIP.pl. Prace nad projektem trwały od 1 października 2012 roku do 28 lutego 2015 roku.

„By zlokalizować grę, nie wystarczą sami tłumacze. Zespół musi się składać też z programistów, grafików, korektorów i testerów. Nawet nie wiecie, jak wiele tekstu w L.A. Noire nie znajduje się w plikach tekstowych, a na teksturach. I nie chodzi o szyldy sklepów i tym podobne historie. Na przykład notatnik Phelpsa jest jedną wielką grafiką. Photoshop w ruch.” – piszą twórcy.

„Zanim pobierzecie spolszczenie, pamiętajcie o celu naszej inicjatywy. Gry tłumaczymy charytatywnie. Jeśli spodobają Wam się efekty naszej pracy, bardzo prosimy, prosimy, prosimy o wpłacenie dowolnej kwoty na rzecz naszej zbiórki dobroczynnej.” – dodają.

Spolszczenie do L.A. Noire: Complete Edition czeka na Was w tym miejscu (plik instalatora zajmuje około 74 MB). Poniżej znajdziecie jeden z ostatnich zwiastunów polonizacji. Przypominamy, że ostatnio grupa BDIP.pl opublikowała również spolszczenie do Assassin’s Creed Liberation HD.

najnowsze