Felieton

L.A. Noire - spolszczenie od BDIP.pl gotowe do pobrania

Mateusz Stanisławski, 01 marca 2015 08:55 26

Pecetowa wersja L.A. Noire nareszcie doczekała się polskich napisów. Nakładka językowa obejmuje całą zawartość dostępną w wydaniu Complete Edition.

Za spolszczenie do L.A. Noire: Complete Edition odpowiada doświadczona ekipa zrzeszona pod szyldem BDIP.pl. Prace nad projektem trwały od 1 października 2012 roku do 28 lutego 2015 roku.

„By zlokalizować grę, nie wystarczą sami tłumacze. Zespół musi się składać też z programistów, grafików, korektorów i testerów. Nawet nie wiecie, jak wiele tekstu w L.A. Noire nie znajduje się w plikach tekstowych, a na teksturach. I nie chodzi o szyldy sklepów i tym podobne historie. Na przykład notatnik Phelpsa jest jedną wielką grafiką. Photoshop w ruch.” – piszą twórcy.

„Zanim pobierzecie spolszczenie, pamiętajcie o celu naszej inicjatywy. Gry tłumaczymy charytatywnie. Jeśli spodobają Wam się efekty naszej pracy, bardzo prosimy, prosimy, prosimy o wpłacenie dowolnej kwoty na rzecz naszej zbiórki dobroczynnej.” – dodają.

Spolszczenie do L.A. Noire: Complete Edition czeka na Was w tym miejscu (plik instalatora zajmuje około 74 MB). Poniżej znajdziecie jeden z ostatnich zwiastunów polonizacji. Przypominamy, że ostatnio grupa BDIP.pl opublikowała również spolszczenie do Assassin’s Creed Liberation HD.

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji trybu sieciowego Red Dead Redemption II
Fanowskie spolszczenie do Final Fantasy XV gotowe do pobrania
Grand Theft Auto IV ukończone w rekordowym czasie
Fallout 76 w 2018 roku sprzedał się gorzej od pięcioletniego GTA V
najnowsze