News

FIFA 15 Ultimate Team - EA pracuje nad rozwiązaniem problemów

Patryk Purczyński, 24.02.2015 11:05 0

Okienko transferowe w grach z serii FIFA nie zamyka się nigdy, może oprócz tych chwil, gdy serwery mają swoje problemy. Tak jest teraz, ale EA obiecuje, że szybko rozwiąże sprawę.

Electronic Arts wydało komunikat, który powinien zainteresować fanów trybu FIFA Ultimate Team w FIFA 15. "Ostatnio doświadczyliśmy problemów technicznych, które uniemożliwiły nam właściwe rozdzielenie utkwionej zawartości (przedmioty graczy lub monety) między kontami FUT wśród niewielkiej liczby fanów FIFA" - przyznaje wydawca gry piłkarskiej.

"Teraz jesteśmy w stanie przejrzeć tę niewielką grupę kont i będziemy pracować, by przydzielić wspomniane przedmioty dotkniętym fanom FIFA. Proces ten będzie trwał każdego dnia przez kilka następnych tygodni" - informuje EA. W ramach przeprosin za tak długi czas oczekiwania na zakończenie transakcji, wydawca gry FIFA 15 przekaże dotkniętym użytkownikom paczki niewymienialnych kart.

Electronic Arts poleca śledzenie adresów pocztowych przypisanych do Originu i wiadomości pojawiających się w EA SPORTS Football Club News Alerts.

najnowsze