Informacje

FIFA 15 Ultimate Team - EA pracuje nad rozwiązaniem problemów

...

Okienko transferowe w grach z serii FIFA nie zamyka się nigdy, może oprócz tych chwil, gdy serwery mają swoje problemy. Tak jest teraz, ale EA obiecuje, że szybko rozwiąże sprawę.

FIFA 15 Ultimate Team - EA pracuje nad rozwiązaniem problemów - obrazek 1

Electronic Arts wydało komunikat, który powinien zainteresować fanów trybu FIFA Ultimate Team w FIFA 15. "Ostatnio doświadczyliśmy problemów technicznych, które uniemożliwiły nam właściwe rozdzielenie utkwionej zawartości (przedmioty graczy lub monety) między kontami FUT wśród niewielkiej liczby fanów FIFA" - przyznaje wydawca gry piłkarskiej.

"Teraz jesteśmy w stanie przejrzeć tę niewielką grupę kont i będziemy pracować, by przydzielić wspomniane przedmioty dotkniętym fanom FIFA. Proces ten będzie trwał każdego dnia przez kilka następnych tygodni" - informuje EA. W ramach przeprosin za tak długi czas oczekiwania na zakończenie transakcji, wydawca gry FIFA 15 przekaże dotkniętym użytkownikom paczki niewymienialnych kart.

Electronic Arts poleca śledzenie adresów pocztowych przypisanych do Originu i wiadomości pojawiających się w EA SPORTS Football Club News Alerts.

Najnowsze
Lubisz nas?