Informacje

Not a Hero twórców OlliOlli ma już datę debiutu

...

Cel gry? Wysprzątanie ulic na zlecenie królika BunnyLorda.

Not a Hero twórców OlliOlli ma już datę debiutu - obrazek 1

Gra miała ukazać się już w zeszłym roku, ale Roll7 potrzebowało trochę więcej czasu na jej dokończenie. Not a Hero początkowo będzie dostępne na PC, PlayStation 4 oraz PS Vita. Później może ukaże się na innych platformach. Termin debiutu został ustalony na 7 maja.

Not a Hero będzie platformówką wykonaną w gatunku "roguelike", a to oznacza rozbudowany gameplay pomimo sporych pikseli. Taki już urok podobnych bier. Fabuła opowiadać będzie o "posprzątaniu ulic" na zlecenie królika BunnyLord, który startując na burmistrza obiecał, że poradzi sobie z przestępczością. Gracze otrzymają dziewięć zróżnicowanych postaci do wyboru, każda z nich cechować będzie się innymi umiejętnościami oraz stylem zabawy. Przygotujcie się na dynamicznie pojawiające się cele, rozbudowane poziomy oraz sporo wciągającej rozgrywki. Wszystko to i jeszcze więcej zaprezentowano na poniższym zwiastunie gry.

Więcej informacji możecie zasięgnąć na oficjalnej, bardzo ciekawie wykonanej oraz świeżo udostępnionej stronie internetowej Not a Hero.

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?