News

Rise of the Tomb Raider tematem z okładki nowego Game Informera

Patryk Purczyński, 03.02.2015 19:14 20

Lara Croft przeciwstawiająca się wielkiemu, wściekłemu niedźwiedziowi to temat numer jeden najnowszego numeru magazynu Game Informer.

Kliknij, by zobaczyć całą okładkę Game Informera

W Rise of the Tomb Raider Lara Croft uda się na Syberię, by tam spróbować odnaleźć zaginione sekrety nieśmiertelności - donosi Game Informer. Najnowsza produkcja Crystal Dynamics jest tematem z okładki w prestiżowym magazynie. Niebawem możemy się zatem spodziewać potężnej dawki informacji na temat kolejnej odsłony przygód młodej panny archeolog.

"Lara będzie musiała polować i montować nowe oprzyrządowanie niezbędne do przetrwania i plądrowania zagadkowych grobowców. Napotka śmiertelnie groźnych przeciwników, tajemną społeczność, która pozostawała w cieniu od poprzedniej gry" - informuje wstępnie Game Informer.

Magazyn dostarcza też dwie grafiki z Rise of the Tomb Raider - obie, a jakże, w zimowej scenerii. Na pierwszym z nich Lara Croft zaopatrzona w toporek i łuk konfrontuje swe siły z ogromnym ryczącym niedźwiedziem. Na drugim odziana w ciepłą zimową kurtkę główna bohaterka gry przedstawiona jest z oprzyrządowaniem pomocnym przy wspinaczce.

Premiera Rise of the Tomb Raider na Xboksie One i Xboksie 360 zaplanowana jest na tegoroczny okres przedświąteczny. W przyszłym roku gra prawdopodobnie trafi na inne platformy.

najnowsze