Informacje

Twórcy Elite: Dangerous tworzą nową grę, z gatunku Tycoonów

2

Co więcej, sięgają oni po popularną tematykę parków rozrywki.

Twórcy Elite: Dangerous tworzą nową grę, z gatunku Tycoonów - obrazek 1

Frontier Developments poinformowało o swoich planach na oficjalnym forum. Ich nowa gra będzie nazywała się Coaster Park Tycoon, jest przygotowywana z myślą o PC, a zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Jesteście zdziwieni, że twórcy Elite: Dangerous postanowili zrobić grę o parkach rozrywki? A nie powinniście. To właśnie Frontier Developments wydało na świat pierwsze trzy części RollerCoaster Tycoon, to także to studio pracuje nad inną grą z parkami rozrywki w roli głównej, w postaci Screamride. Studio jest więc doskonale zaznajomione z tematyką.

- Gry o parkach rozrywki przyciągają wiele osób, co udowodnił RollerCoaster Tycoon 3. Jest to także pole na którym Frontier posiada niezrównaną wiedzę oraz ogromną pasję, a także do którego od dawna chcieliśmy powrócić. Chcemy, by Coaster Park Tycoon był kolejnym ważnym krokiem naprzód dla gatunku symulacji oraz - obok Elite: Dangerous - drugą ważną, wydawaną samodzielnie marką - powiedział CEO studia, Jonny Watts.

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Afgncap

Dla mnie RTC 3 nie umywało się do jedynki, która po prostu ma klimat takiego starego wesołego miasteczka z duszą. Nie wiem czy to co napisałem ma sens (dla mnie ma) ale po prostu nie czułem tego czegoś w RTC 3 co by mnie przyciągnęło.

Odpowiedz
One_of_the_Many

Ech, irytujące są te znikające komentarze. Człowiek się produkuje, wciska "publikuj" po czym wita go pusta szara strona i komentarz przepadł. Do tego powracające co chwila problemy z utrzymaniem sesji - niby człowiek zalogowany, ale przy próbie zamieszczenia komentarza trzeba się zalogować ponownie. Jednak wystarczy odświeżyć stronę by serwis z powrotem "złapał" aktywną sesję.

Poniżej info z konsoli chrome'a na temat błędu w przypadku pustej strony:

(forum_popup.asp:16)
Uncaught TypeError: Cannot read property 'location' of null
http://forum.gram.pl/forum_popup.asp

(http://forum.gram.pl/forum_popup.asp)
Failed to load resource: net::ERR_CACHE_MISS

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?