To będzie ważny rok dla Rare

Paweł Pochowski
2015/01/10 12:38
2
0

Tak przynajmniej twierdzi kompozytor studia.

To będzie ważny rok dla Rare

Robin Beanland napisał na Twitterze: To będzie WIELKI rok dla Rare... oraz tych nut. Do wpisu dołączone było zdjęcie pięciolinii z kilkoma nutami, które umieszczamy powyżej. Nutami, które wydają się łączyć w muzykę z intra do Banjo Kazooie. To nic pewnego, ale może oznaczać, że niedługo powstanie nowa gra z tej serii.

Przydałoby się to Rare, bo studio miało ostatnio mniej intensywny czas, w którym pracowało głównie nad grami na Kinect. Dla równowagi Microsoft zapowiedział, że studio pracuje także nad większymi projektami, ale zostaną one ujawnione w swoim czasie. Było to w czerwcu zeszłego roku. Od tego czasu co prawda nic w tym temacie się nie ruszyło, ale wpis Robina daje nadzieje, że już niedługo poznamy przynajmniej jeden nowy projekt studia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
29/03/2015 14:11

Statystyki wskazują, że znacznie ponad 1/3 przedsiębiorców nie zna instytucji, które mogłyby udzielić im pomocy w prowadzeniu biznesu. Oznacza to, że w razie niepowodzeń nie będą wiedzieli gdzie szukać wsparcia, prawdopodobnie nie są oni też zainteresowani optymalizacją i ulepszeniem swojej działalności, gdyż aktywnie nie poszukują zewnętrznych bodźców sprzyjających rozwojowi i budowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku.

JamesBond007
Gramowicz
26/01/2015 23:55

Wedlug mnie Rare to zombie - of momentu jak zostało sykupione przez Microsoft. Prawdziwe Rare było pod skrzydłami Nintendo.