Zdjęcia dzisiejszego Paryża zestawione z ujęciami z Assassin’s Creed: Unity

Paweł Pochowski
2014/12/01 11:25

Z tego połączenia wychodzi ciekawy efekt, ale także dowód na to, że graficy Unity odrobili pracę domową przy projektowaniu najważniejszych budynków.

Zdjęcia dzisiejszego Paryża zestawione z ujęciami z Assassin’s Creed: Unity

Autorem zdjęć jest Damien Hypolite. Już same w sobie fotografie łączone z obrazkami z gry dają przedziwny, surrealistyczny efekt, ale przede wszystkim da się na nich zauważyć także dobrze oddane paryskie budynki. Pod tym względem widać, że twórcy Assassin's Creed: Unity wykonali kawał dobrej roboty. Dla Damiena - kudos za pracę i chęci, a Wam życzymy miłego oglądania. Więcej zdjęć na blogu autora.

GramTV przedstawia:

Komentarze
10
Usunięty
Usunięty
02/12/2014 14:36

Ciekawe gdzie będzie kolejny Assassin? Zważywszy na to, że Ubi rozwinie lepiej grę pod co-op''a to... Hmmmmm.Ciężko stwierdzić. Feudalna Japonia by bardzo do tematu pasowała z uwagi na mnogość kast, broni i podziałów klasowych...Jednak wolałbym jakiś kraj ze starego kontynentu jak Polska, np z czasów powstań listopadowych lub styczniowych, albo z czasów Potopu, gdzie zarówno poznalibyśmy ojczysta historię trochę pod innym światłem...Rewolucja Październikowa też była by w dechę, jednak nie dość, że istnieje komiks dziejący się w tym czasie (dla mnie słaby), to dwie rewolucje pod rząd to trochę przesada...Starożytny Rzym były wspaniały, bo wyglądałby zupełnie inaczej niż ten z Brotherhooda. Tylko, że nie dość, że również w tych czasach istnieje komiks AC, to wątpię, aby twórcy chcieli powrócić do tego samego miasta...Londyn z czasów wiktoriańskich napawałby ludzi DejaVu, chcociaż moglibyśmy poznać Szekspira, a Londyn z czasów przemysłowych mógłby pokazać nam początki Scotland Yardu, Kubę Rozpruwacza, jednak miasto nadal byłoby mało ciekawe...Brazylia to dobry pomysł, ale ja mam dość dżungli, a miasteczka byłyby liche...Egipt to konkretny pomysł, gdzie można by zmiksować dwa czasy na raz. Zarówno starożytny z Ramzesem II, jak i kolonialnym gdy Brytyjscy archeologowie zajęli się odkrywaniem grobowców...Portugalia z czasów księcia Żeglarza albo Marii I byłaby cudowna, jednak znowu wszystko sprowadzałoby się do statków - a to zbyt oklepany temat...Mongołowie i wyprawa Polaka na daleki wschód do Karakorum również wniosłaby dużo świeżości. Jednak brak miast musiałby powodować straszne ograniczenia - może góry i lasy musiałyby je zastąpić, chociaż mogliby wprowadzić Chińskie miasta i Guberie kontrolowane przez Khana...A może Niemcy? Czasy Bismarka...Starożytna Grecja nie byłaby ciekawa z uwagi na niewielkość Polis, jednak poznanie wielkich myślicieli, albo herosów by była naprawdę emocjonująca...Jednak w Indiach kolonialnych XIX wieku też by było ciekawie!

Usunięty
Usunięty
01/12/2014 18:06

Assassin jest bardzo wymagający, a to dlatego że już podczas 2 albo 3 misji wchodzi do budynku gdzie jest ponad 200osób to wymaga większej mocy obliczeniowej, tym bardziej dochodzą lepsze tekstury, ale Ubisoft mogło się bardziej postarać, mogli przesunąć datę premiery na doszlifowanie, że mieli swoje zdanie, aby wypuścić nie dopracowaną grę na rynek, która spowoduje spadki sprzedaży to już jest wyłącznie ich wina.

Usunięty
Usunięty
01/12/2014 16:47

Mam takie trochę off topowe pytanko:jeżeli Uplay nie działa do końca tak, jak powinien ( po wybraniu zakładki Uplay po boku z lewej strony cały czas trwa wczytywanie ... ) to lepiej nie grać, gdyż nie będzie synchronizacji z Uplay i gra się nie będzie zapisywać?
Trwa Wczytywanie