Piwo w grach

gram.pl, 29 listopada 2014 10:00 7

Jak najlepiej spędzać wolny czas? Nie musimy was przekonywać, że przy grach. A jeśli jesteście pełnoletni możecie do tego dodać „i przy złocistym trunku”.

Okazuje się, że nie tylko gracze lubią łączyć obie przyjemności. Dotyczy to również developerów. Piwo i gry są związane ze sobą od wielu lat. Postanowiliśmy prześledzić ich wspólną historię.

Idealnym partnerem do tego zadania był serwis Beerlovers.pl skupiający się na tematyce piwa. Wspólnie przygotowaliśmy artykuł o piwach w grach wideo. Sprawdźcie, jaki tytuł pozwala zostać browarnikiem, a w której grze kufle były sposobem na odnawianie zdrowia.

Osoby pełnoletnie zachęcamy do odwiedzania portalu Beerlovers.pl nie tylko w celu poszerzania wiedzy o piwie. Za punkty zbierane w serwisie można otrzymać różne piwne gadżety, a także gry na PC. Jak zdobyć punkty? Na przykład dodając zdjęcia albo udostępniając znajomym materiały ze strony. Spodziewajcie się niedługo kolejnego materiału, przygotowanego wspólnie przez Beerlovers.pl i gram.pl.

Plotka: Autor Gry o Tron – George R. R. Martin – napisał scenariusz dla kolejnej, niezapowiedzianej gry twórców Sekiro – From Software
Powstaje papierowe RPG z mechaniką 2d20 na licencji Fallouta
W sieci sklepów Amazon ulokowano tajemniczą grę Bethesdy
Gears of War 4 za darmo w ten weekend
najnowsze