Wiedźmin 2 i Mount & Blade za darmo dla każdego!

Mateusz Stanisławski
2014/11/12 18:17
29
0

Użytkownicy GOG.com mogą wziąć udział w nowej inicjatywie platformy, w której do zdobycia są dwie gry. Jedną z nich jest Wiedźmin 2: Zabójcy Królów!

W przypadku Mount & Blade sprawa jest prosta – po zalogowaniu się na witrynie GOG.com (rejestracja jest darmowa) przechodzicie na główną stronę platformy i klikacie na odpowiedni odnośnik w polu „FREE GAME: A SPECIAL GIFT FOR EVERYONE” (chodzi o część ozdobioną grafiką). Gra po pewnym czasie automatycznie zagości na Waszych listach tytułów dostępnych do pobrania.

Na tej samej stronie, nieco niżej znajdziecie pole poświęcone Wiedźminowi 2. Tu jest mały haczyk – gra, razem z filmem The Gamers Director’s Cut, wyląduje w Waszych wirtualnych biblioteczkach, jeżeli odhaczycie wszystkie pola w siedmioczęściowym „wężyku”. Kolejne znaczki będą odblokowywane w 24-godzinnych odstępach (aktywacja nowego pola będzie następować o 15:00 każdego dnia).

GramTV przedstawia:

Komentarze
30
Bartkula
Gramowicz
15/11/2014 15:08

Już 4 znaczki na koncie :) Fajna sprawa, a trwa to kilka sekund ;)

Namaru
Gramowicz
14/11/2014 16:28
Dnia 12.11.2014 o 20:04, leszeq napisał:

> I czekać 19h na kolejne odhaczenie i potem kolejne, kolejne(...) kolejne ;/. Niektórym to nawet za darmo nie dogodzisz...

Nie za darmo tylko bezplatnie za klikanie. Ludzie doceniajcie trochę swój czas.

meryphillia
Gramowicz
13/11/2014 16:18

Wyloguj się z goga i zaloguj się poownie.Po nacisnięciu plusa, zaliczy za wczoraj i dzisiaj. ;)

Infinitiv
Gramowicz
13/11/2014 15:55

Niby niecałą godzinę temu się odblokowała kolejna pieczątka do kliknięcia, ale odświeżyłem stronę i nic, tylko licznik się zresetował i teraz pokazuję ponad 23h, a drugiej pieczątki i tak nie można kliknąć. Lipa jakaś.

MatKus3
Gramowicz
13/11/2014 15:51

Coś zbugowany ten system z zaznaczaniem kolejnych dni.Kliknąłem, wracam kilka godzin później i się okazuje, że już nie jest kliknięte. Kliknąłem drugi raz. Wracam kilka godzin później, kiedy już można zaznaczyć drugą cyferkę ale... nie można, dalej tylko pierwszą się da. Czy to znaczy, że przez najbliższych X miesięcy będę musiał wchodzić żeby się dowiedzieć, czy kolejną cyferkę odsłonili?Kurde. Nigdy nie miałem okazji przejść drugiego wiedźmina, więc chętnie bym pograł, szczególnie za taką cenę ;) Ale coś to nie do końca chyba przetestowane zostało.

Darth_Angel
Gramowicz
13/11/2014 10:53

> Mam Wiedźmina wersję na PC i na Xbox360, cyfrowej mi brakuje :DCyfrową jedynkę i dwójkę możesz aktywować na GOGu wpisując kod z pudełka. Coś koło dwóch lat już to funkcjonuje, Bez odhaczania żadnych wężyków o 15:00.

sebogothic
Gramowicz
13/11/2014 09:52

Akurat obie gry mam, ale dodać na GOGa nie zaszkodzi. :P Może jeszcze jakieś darmówki będą.

Piotrek_K
Gramowicz
13/11/2014 09:47

> Powiększają potencjalną liczbę ludzi, która będzie kojarzyć markę.A i troche odwiedzin sie nabije ;)

0szyna
Gramowicz
13/11/2014 09:04

AveMe - na tablecie tak samo sie strona zachowuje.A nie przypominam sobie zebym mial adblocka (nie mam zainstalowanego)

KingShaq32
Gramowicz
13/11/2014 01:24

Mam Wiedźmina wersję na PC i na Xbox360, cyfrowej mi brakuje :D

Rick
Gramowicz
13/11/2014 00:45
Dnia 13.11.2014 o 00:31, kuzyn123 napisał:

A później chwalą się ile to oni tych wiedźminów na sprzedawali ;))

Powiększają potencjalną liczbę ludzi, która będzie kojarzyć markę. I tak już wiedźmin 2 szedł na wyprzedażach po 5 zł, więc teraz puścili za darmo. Wieść się rozniesie, ktoś nowy pewnie zagra i kto wie, może nawet zakupi trójkę. ;)

kuzyn123
Gramowicz
13/11/2014 00:31

A później chwalą się ile to oni tych wiedźminów na sprzedawali ;))

AveMe
Gramowicz
13/11/2014 00:19

@upWyłącz addblocka :)

0szyna
Gramowicz
12/11/2014 23:06

Klikam ten "Stempel" wylogowuję się z GOGa, potem znowu się loguje i okazuje się że nie mam go klikniętego, tak ma być, ktoś tak miał ?

vegost
Gramowicz
12/11/2014 23:04

Lepsza wersja na steam''a jak już, ale jak dają za darmo :) Ogólnie za dużo kombinowania, ale rozumiem inicjatywę, że nic za darmo :) Pobawmy się chociaż trochę :)

MisticGohan_MODED
Gramowicz
12/11/2014 22:55

Hmmm kopia W2 na goga zawsze się przyda :]

Gnelus96
Gramowicz
12/11/2014 22:54

Fajny prezent, chętnie sprawdzę M&B

Aqwet
Gramowicz
12/11/2014 21:53

A ja przygarnąłbym wieśka na steama, bo ma osiągnięcia i karty. Kupowałem EK, więc ogólnie nie żałuję, ale...

Crad999
Gramowicz
12/11/2014 21:32
Dnia 12.11.2014 o 21:04, Martimat napisał:

Ja tak samo! Sklonowano mnie !! Apropo - co to za film, produkcja Wieśka 2? Jeszcze nie wskoczyłem na gog''a dziś...

Jakiś film "The Gamers: Director''s Cut". Nie wiem co to, ale zgodnie z moją polityką - jak coś dają to bierz (o ile zgodnie z prawem :)).

Dracule-Mihawk
Gramowicz
12/11/2014 21:07
Dnia 12.11.2014 o 20:04, leszeq napisał:

Niektórym to nawet za darmo nie dogodzisz...

Oj tam od razu niedogodzisz ;p.

Martimat
Gramowicz
12/11/2014 21:04

> Szkoda, że nie wersja fizyczna najlepiej z darmową przesyłką i zniżką na pre-order Wiedźmina> 3. Naprawdę, szkoda. Ja tam biorę w tym udział tylko dla tego "movie gift", bo Wiedźmina> 2 mam już od jego premiery, a Mount&Blade''a na Steamie.Ja tak samo! Sklonowano mnie !!Apropo - co to za film, produkcja Wieśka 2? Jeszcze nie wskoczyłem na gog''a dziś...

doctorwho
Gramowicz
12/11/2014 20:31

Mount&blade już dodaję a Wieśka mój brat posiada już od dłuższego czasu tak więc dodawać nie muszę.

Crad999
Gramowicz
12/11/2014 20:22

Szkoda, że nie wersja fizyczna najlepiej z darmową przesyłką i zniżką na pre-order Wiedźmina 3. Naprawdę, szkoda. Ja tam biorę w tym udział tylko dla tego "movie gift", bo Wiedźmina 2 mam już od jego premiery, a Mount&Blade''a na Steamie.

Ryu_Makkuro
Gramowicz
12/11/2014 20:20

A dopiero co niedawno nabyłem Wieśka 2 na gog''u za grosze, a tu za darmo teraz dają. Ajj, no cóż, i tak nie jest źle :D

DonDiablo1906
Gramowicz
12/11/2014 20:10

> Niektórym to nawet za darmo nie dogodzisz...Niestety... Za darmo i jeszcze źle.

leszeq
Gramowicz
12/11/2014 20:04
Dnia 12.11.2014 o 20:03, Deusolbert napisał:

I czekać 19h na kolejne odhaczenie i potem kolejne, kolejne(...) kolejne ;/.

Niektórym to nawet za darmo nie dogodzisz...

Dracule-Mihawk
Gramowicz
12/11/2014 20:03

I czekać 19h na kolejne odhaczenie i potem kolejne, kolejne(...) kolejne ;/.

aTF-KUDLaTY666
Gramowicz
12/11/2014 19:31

Ooo, dziękować! ^^

Hulk131
Gramowicz
12/11/2014 18:32

Już mam M&B a Wiedźmina może i sobie ogarnę.