News

Targi gier komputerowych Hall of Games 2014 już w ten weekend!

Adam Berlik, 12.11.2014 12:41 2

Zapraszamy do Wrocławia! Będą panele dla graczy, dyskusje, konkursy, turnieje i pokazy gier komputerowych! Patronem medialnym jest serwis gram.pl!

Hall of Games 2014 to pierwsza edycja targów gier komputerowych, które odbędą się we wrocławskiej Hali Stulecia w dniach od 14 do 16 listopada 2014 roku. Podczas trzech dni odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi grami komputerowymi, wziąć udział w licznych warsztatach, panelach i konkursach. Na imprezę powinni udać się również miłośnicy rozgrywki bez prądu – z myślą o nich zorganizowany zostanie największy w rejonie zlot sympatyków gier planszowych.

Na targach Hall of Games 2014 pojawią się stanowiska CDP.pl, Techlandu, Razera i wielu innych, znanych firm, bezpośrednio związanych z branżą gier. Podczas imprezy odbędą się prelekcje prowadzone między innymi przez przedstawicieli Artifex Mundi, 11bit Studios czy wspomnianego już Techlandu. Nie zabraknie również turniejów gier komputerowych z udziałem profesjonalnych graczy, którzy będą walczyć o nagrody pieniężne w Dota 2, League of Legends i StarCraft II.

Szczegółowe informacje są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Hall of Games 2014. Przypominamy, że targi rozpoczną się już w ten piątek i potrwają trzy dni.

najnowsze