Informacje

Blizzard rezerwuje nazwę „Eye of Azshara”

9 Katarzyna Dąbkowska

Czeka nas nowy dodatek do Hearthstone?

Blizzard rezerwuje nazwę „Eye of Azshara” - obrazek 1

Jak donosi serwis PcgamesN, Blizzard zarejestrował znak towarowy „Eye of Azshara”. Azshara to kraina zamieszkana głównie przez gobliny, znana dobrze użytkownikom World of Warcraft. Gracze spekulują już, że może być to nazwa nowego dodatku do Hearthstone. Dlaczego to karcianka ma dostać rozszerzenie, a nie WoW? Cóż, wcześniej Blizzard nie wyrywał się z zapowiedziami do gry na kilka dni przed premierą następnego dodatku. A, jak wiadomo, już niedługo na rynku pojawi się Warlords of Draenor. Poza tym Blizzard ujawnił ostatnio, iż planuje wydać nowe rozszerzenie do Hearthstone. Ma ono wnieść do gry 100 nowych kart.

Jeśli plotki okażą się prawdą, na temat przyszłych planów Blizzarda związanych z „Eye of Azshara” dowiemy się czegoś więcej z pewnością już za kilka dni. 7 i 8 listopada odbędzie się bowiem tegoroczny BlizzCon.

9 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Diakon22

Chociaz w WoW-a nie gram juz ponad rok to w Azsharze byly raczej nagi i satyry niz gobliny ale moge sie mylic:D

Odpowiedz
minorus88

Haha brawa dla tego newsa, brawa dla Gram.pl. Jakie gobliny w Azsharze, ludzie...

Odpowiedz
G TigerXP

Chyba panowie dawno nie graliscie w WoW-a co? Azshara moze faktycznie sie kojarzyc glownie z nagami, jednak nic bardziej mylnego. Jest to strefa w ktorej mamy glownie doczynienia wlasnie z goblinami :)

Swoja droga, wydaje mi sie ze ten hipotetyczny dodatek bedzie sie bardziej wiazal z krolowa Azshara, a nie z kraina Azshara.

Odpowiedz
One_of_the_Many

Azshara - ta strefa istniała od początku WoWa. Znajduje się ona na północ od Orgrimmaru, a od Cataclysmu jest krainą należącą do goblinów. Czy na pewno mówimy o tej samej grze?

http://wowpedia.org/Azshara

Fakt, nazwa krainy pochodzi od królowej elfów Azshary i wydaje mi się, że nazwa dodatku byłaby trochę niefortunna, ale jednak...

Odpowiedz
G Reffan

A ja myślę że to ma związek z WoWem, nie z HSem. Gdy wydawano Curse of Naxxramas to Blizzard nie zaklepywał sobie do tej nazwy trademarka, czemu mieliby więc robić to teraz? Poza tym jak już wygrzebano na mmochampion, trademark Hearthstone'a nie wspomina nic o płytach CD (logiczne), tymczasem w przypadku Eye of Azshara taki zapis występuje.

Ale dodatek do HSa też na pewno będzie.

Odpowiedz
G luzac

Królowa Nag długo kazała na siebie czekać. :P

Odpowiedz
G leszeq

IMO to będzie następny dodatek do WoW'a. Blizz już kilkakrotnie twierdził, że zabrali się za niego w trakcie prac nad WoD'em

Odpowiedz
Nitro2050

Dla mnie za drogie gra 310 zł a powinni max 250 zł a było Diablo 3 RoS EK tak kosztowało 250 zł, a tu droższy :/

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?