News

Dziś premiera książki Uniwersum Metro 2033: Mrówańcza autorstwa Rusłana Mielnikowa

gram.pl, 22.10.2014 13:09 2

W rozwinięciu fragment powieści Mrówańcza w interpretacji Andrzeja Mastalerza oraz wiele ciekawych informacji dla fanów Uniwersum Metro 2033.

Dziś do księgarń w Polsce trafiła książka Uniwersum Metro 2033: Mrówańcza, której akcja rozgrywa się w Rostowie nad Donem, gdzie nieliczni mieszkańcy nieukończonego metra walczą o przetrwanie. Powieść została napisana przez Rusłana Mielnikowa, rosyjskiego autora, mającego na koncie blisko 30 książek.

Insignis Media, które odpowiada za wydanie powieści z Uniwersum Metro 2033 w Polsce informuje ponadto, że na 18. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie pojawi się autor Dzielnicy Obiecanej, Paweł Majka, z którym Myszasty rozmawiał na łamach gram.pl. Twórca pierwszej polskiej książki osadzonej w Uniwersum Metro 2033 spotkania się z czytelnikami na stoisku Świata Książki w sobotę 25 października między 17:00 a 17:50.

Kolejna atrakcja dla sympatyków Uniwersum Metro 2033 czekać będzie na Festiwalu Fantastyki Falkon w Lublinie, gdzie nie zabraknie postapokaliptycznego stoiska przygotowanego przez ekipę Uniwersum Metra 2033. Insignis Media zaprasza wszystkich chętnych do zwiedzania w dniach 7-9 listopada (od piątku do niedzieli).

Tegoroczną odsłonę Festiwalu Fantastyki Falkon swoją obecnością zaszczyci wspomniany już wyżej Paweł Majka, który pojawi się w Lublinie w sobotę, 8 listopada i sukcesywnie będzie odwiedzał stoisko Uniwersum Metro 2033. Spotkanie z autorem Dzielnicy Obiecanej odbędzie się natomiast w Sali Konferencyjnej o godzinie 12:00. Przewidziano także dyżur autorski w VIP Corner.

najnowsze