Ubisoft rozważał stworzenie Far Cry 3,5

Patryk Purczyński
2014/10/16 08:11

Dan Hay opowiada o jednej z koncepcji, które twórcy serii Far Cry rozważali przed przystąpieniem do prac nad "czwórką".

Ubisoft rozważał stworzenie Far Cry 3,5

- Z pewnością mieliśmy opcję stworzenia Far Cry 3,5, pozostania w tej samej lokacji, z tymi samymi postaciami - zdradza Dan Hay, producent serii. - Rozmaialiśmy o pomyśle rozwinięcia opowieści Jasona, być może rozważylibyśmy też powrót Vaasa - wyjawia. Ostatecznie te plany nie zostały jednak zrealizowane, a ekipa zabrała się za prace nad pełnoprawną nową odsłoną.

- Bardzo szybko uświadomiliśmy sobie, że nie byłaby to rzecz, którą tak naprawdę chcieliśmy zrobić. Zatrzymaliśmy rozmowę i powiedzieliśmy sobie, że to koniec dyskusji o Far Cry'u 3,5. Trwała ona może cztery dni - wspomina Dan Hay.

GramTV przedstawia:

W efekcie tej decyzji, gracze w czwartej części Far Cry'a udadzą się do położonego w Himalajach państewka Kyrat, rządzonego przez innego szaleńca, Pagana Mina. Czy Ubisoft podjął dobrą decyzję? A może wolelibyście raz jeszcze wcielić się w Jasona Brody'ego? Dajcie znać w komentarzach.

Komentarze
14
Usunięty
Usunięty
16/10/2014 20:04

[Nie po to dostawałem bana żeby wracać na innym koncie][m - K]

Usunięty
Usunięty
16/10/2014 19:56

Przecie FarCry4 to tak naprawdę 3,5 tylko właśnie w innym świecie. Ogólne założenia to zły przywódca krainy i jego równie zły przydupas, jakaś walnięta klientka szamanka albo coś w ten deseń i z deczka ciotunia jako główny bohater. Wszystko obrazuje ten trailer http://www.youtube.com/watch?v=boimiJNEOA8&list=UU0KU8F9jJqSLS11LRXvFWmg

Usunięty
Usunięty
16/10/2014 17:52

> Śmieszy mnie większość powyższych komentarzy. Jakie dodatkowe zmiany powinni poczynić> twórcy, abyście mogli powiedzieć, że jest to pełnoprawna kontynuacja, a nie DLC?>>Grafika, grafika, grafika, grafika.A jak dla mnie to w rpgu(bo tym po części jest teraz Far Cry) wystarczające jest przeniesienie tych wszystkich świetnych elementów(które w trójeczce bardzo przypadły mi do gustu) w nowe lokacje. W poprzedniej części jedyne co mnie denerwowało to taka niemota bohater(chyba każdy najbardziej lubiał Vaasa w tej grze).
Trwa Wczytywanie