Felieton

Pojawiam się i znikam - nowy materiał z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Patryk Purczyński, 12 września 2014 09:39 11

Quiet jest bohaterką nowego zwiastuna Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Snajperka wprawia w osłupienie - i nie chodzi tu tylko o skąpy strój.

Jedna z głównych bohaterek Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Quiet, siedzi spokojnie na pokładzie helikoptera. W pewnym momencie wstaje, wyskakuje i... znika. Znika nie dlatego, że kamera pozostaje w helikopterze - staje się niewidzialna. Grupa żołnierzy rozgląda się nerwowo patrząc w górę, ale Quiet kompletnie ich zaskakuje, pojawiając się nagle za ich plecami.

Tak prezentuje się nowy materiał z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, który możecie obejrzeć poniżej. Hideo Kojima we wcześniejszych wywiadach przyznawał, że rola Quiet, na której skupia się rzeczony materiał, będzie niepoślednia, natomiast nie chciał zdradzić, czy w ostatecznym rozrachunku okaże się ona przyjacielem czy wrogiem. Tego gracze będą musieli dowiedzieć się sami.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain nie ma na razie wyznaczonego terminu wydania.

Chernobylite - obejrzyj pierwsze wideo na silniku gry
Konami zapowiedziało trzy pakiety klasyków - 50th Anniversary Collection, Castlevania Anniversary Collection oraz Contra Anniversary Collection
Trailer premierowy Generation Zero - ludzie z karabinami kontra gigantyczne roboty
One Piece: World Seeker - szalony zwiastun premierowy i zapowiedź pierwszego DLC
najnowsze

Rozpoczęto prace nad Kenshi 2

W Kenshi 2 przeniesiemy się o 1000 lat wstecz w porównaniu z wydarzeniami z "jedynki" - do czasów Starego Imperium.